فهرست
یک هفته پیش از پایان؛ پیکان قهرمان والیبال زنان
یک هفته پیش از پایان؛ پیکان قهرمان والیبال زنان

یک هفته پیش از پایان؛ پیکان قهرمان والیبال زنان

آی‌اسپورت- تیم پیکان تهران عنوان قهرمانی شانزدهمین دوره مسابقات والیبال باشگاه های برتر بانوان ایران از آن خود کرد. هفته ششم دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر بانوان ایران امروز پنجشنبه با دو دیدار در تهران پیگیری شد. در مهم‌ترین دیدار این هفته از لیگ برتر بانوان تیم پیکان تهران که با ۱۰ برد و ۳۱ امتیاز در صدر جدول این رقابت ها قرار داشت، در خانه والیبال تهران به مصاف نماینده پایتخت رفت و سه بر صفر حریف خود را شکست داد تا یک هفته مانده به پایان این رقابت‌ها قهرمانی خود را مسجل کند.

شاگردان میترا شعبانیان سرمربی تیم پیکان تهران در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۱۴ نماینده تهران را شکست دادند و با ۱۱ برد و ۳۴ امتیاز قهرمانی خود در لیگ برتر بانوان را جشن گرفتند.

هدیه صابری و شیما حقوقی‌زاده داوران اول و دوم این مسابقه که ۱۰۰ تماشاگر داشت بودند و اکرم ابوالقاسم نیز بر این دیدار که ۸۵ دقیقه طول کشید، نظارت داشت. نماینده تهران در این مسابقه یک کارت زرد تیمی به دلیل تاخیر در بازی از داور نخست دریافت کرد.

تیم ذوب آهن اصفهان پرافتخارترین تیم لیگ برتر بانوان نیز این هفته در خانه والیبال تهران میهمان سالوت بود و میزبان خود را سه بر صفر شکست داد تا با ۱۰ برد و ۲۹ امتیاز به عنوان نایب قهرمانی لیگ برتر بانوان اکتفا کند. ذوبی‌ها امسال سیزدهمین مدال خود را به رنگ نقره دریافت می‌کنند. پنج مقام قهرمانی، شش نایب قهرمان و دو مقام سومی افتخارات ذوب آهن در لیگ برتر بانوان است.

سالوتی‌ها در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۰، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۷ بر ۲۵ مغلوب ذوب آهن شدند تا هفتمین ناکامی فصل خود را تجربه کند. این مسابقه یک ساعت و ۹۲ دقیقه طول کشید و ۸۰ تماشاگر در خانه والیبال تهران داشت.

سومین دیدار هفته سیزدهم لیگ برتر والیبال بانوان قرار بود در تبریز برگزار شود که باشگاه بهنمیر مازندران در نامه‌ای به سازمان لیگ از حضور در این مسابقه انصراف داد و تبریزی‌ها به نخستین برد خود بدون حضور در میدان دست یافتند. هفته چهاردهم و پایانی لیگ برتر بانوان روزهای چهارشنبه و پنج شنبه هفته آینده پیگیری می‌شود، اما نتایج این بازی‌ها در رده‌بندی تیم‌های اول تا سوم این رقابت‌ها تاثیری نخواهد داشت.

جدول لیگ برتر بانوان در پایان هفته سیزدهم

پیکان تهران ۱۱ برد و ۳۴ امتیاز

ذوب آهن اصفهان ۱۰ برد و ۲۹ امتیاز

بهنمیر مازندران ۷ برد و ۲۰ امتیاز

نماینده تهران ۴ برد و ۱۲ امتیاز

سالوت ۳ برد و ۱۰ امتیاز

آبنوس ۳ برد و ۹ امتیاز

شهرداری تبریز ۱ برد و ۳ امتیاز

 

ایسنا

۱    
آی اسپورت
2018-03-08 21:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر