فهرست
برانکو: قهرمان نشویم تقصیر کی‌روش است
برانکو: قهرمان نشویم تقصیر کی‌روش است

برانکو: قهرمان نشویم تقصیر کی‌روش است

آی اسپورت - برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس در تمرین روز گذشته تیمش به خبرنگاران وعده داده بود فردا (یعنی امروز) درباره برنامه‌های تیم ملی صحبت کی‌کند. او به قولش وفا کرد و درباره تیم ملی حرف زد. آن هم با توپ پر! حرفهای او را بخوانید:

متأسفانه نقل و انتقالات نیم‌فصل کوتاه است

هنوز هیچ بازیکنی جذب نکردیم، اما طبیعی است که به چند بازیکن نیاز داریم. باتوجه به اینکه نیم‌فصل دوم کمی سخت خواهد بود، نیاز است که به بازیکنان‌مان چند نفر اضافه کنیم. متأسفانه این دوره نقل و انتقالات کوتاه است. شاید عملاً و تئوریک این دوره بلند باشد، اما 10 روز دیگر بازی‌های‌مان آغاز می‌شود. بازیکنانی که می‌خواهیم در آینده بگیریم، بالقوه برای ما نیستند و با تیم ملی هستند. وقتی هم برگردند، مذاکره و جذب بازیکن سخت‌تر خواهد شد. برای جذب بازیکن در دو مسیر کار می‌کنیم. یک دسته بازیکنانی هستند که در شرایط فعلی به آنها نیاز داریم و دسته دیگر هم بازیکنانی که برای فصل آینده می‌خواهیم.

حیات تیم ملی دست باشگاه‌هاست

روز گذشته در مورد اردوی تیم ملی صحبت نکردم، چون نمی‌دانستم آنها به اردو خواهند رفت یا نه. با توجه به اینکه اکنون به دبی رفته‌اند، برای آنها آرزوی اوقات خوشی را دارم و امیدوارم در این اردو خوب کار کنند. چیزی که می‌خواهم بگویم این است که تیم ملی ما مهم‌ترین بخش فدراسیون فوتبال محسوب می‌شود. طبیعی است ما به عنوان پرسپولیس و من به عنوان سرمربی سابق تیم ملی و فعلی پرسپولیس برای تیم ملی کار و زندگی می‌کنیم. اکنون هم افتخار می‌کنیم که بیشترین بازیکن ملی‌پوش را داریم، اما فوتبال فقط تیم ملی نیست و کار کردن هم فقط برای تیم ملی نیست. رده‌های دیگر هم اهمیت دارند، مانند فوتسال، فوتبال بانوان و باشگاه‌ها که تیم ملی حیات خود را مدیون باشگاه‌هاست.

در آسیا موفق نشویم و قهرمانی لیگ را کسب نکنیم، مقصر کی‌روش است

اگر پرسپولیس و سایر تیم‌هایی که در لیگ قهرمانان آسیا بازی دارند، موفق نشوند و به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا نروند و اگر ما در لیگ قهرمان نشویم مقصر اصلی کی‌روش است. مقصر اصلی سازمان لیگ است که این برنامه را داده است. نمی‌دانم چه آقایی این برنامه را داده و فدراسیون هم مقصر است که این برنامه را پذیرفته است. برای صحبت‌های خود دلایلی دارم. در خصوص مشکلات نقل و انتقالات گفتم که ما چه مشکلاتی داریم. برنامه‌ای که برای باشگاه‌ها تهیه شده است، طوری بوده که بازیکنان بیشتر با تیم ملی بوده‌اند. از هفت ماهی که لیگ و تمرینات آماده‌سازی باشگاه‌ها شروع شده، بازیکنان ملی‌پوش 100 روز در اختیار تیم ملی بوده‌اند و باشگاه‌ها کمتر این بازیکنان را در اختیار داشتند. شاید کمتر از 100 روز بازیکنان را در اختیار داشتیم، در حالی که باید باشگاه‌ها این بازیکنان را آماده کنند.

برنامه انجام شده برای تیم ملی وحشتناک است

برنامه انجام شده برای تیم ملی وحشتناک است. با این برنامه‌ریزی جای هیچ استراحتی برای بازیکنان نگذاشته‌اند، در حالی که بازیکنان واقعا نیاز دارند تا در نیم‌فصل و این تعطیلی 15 روزه استراحت داشته باشند. آنها باید خودشان را برای نیم‌فصل دوم بسیار سنگین آماده کنند. نیم‌فصلی که ما هر 4-5 روز یک بار باید بازی کنیم به شکلی که ما در نیم‌فصل دوم بیشتر از اینکه تمرین داشته باشیم باید در هواپیما در حال سفر باشیم. ما نمی‌توانیم در آن مقطع تمرینات تاکتیکی داشته باشیم و بیشتر باید ریکاوری کنیم. چیزی که بیش از هر چیزی مهم است سلامتی بازیکنان است و با این برنامه‌ریزی واقعا هیچ فکری به این مسئله نشده است. این برنامه‌ریزی یعنی اینکه بازیکنان عملا هیچ تعطیلی نخواهند داشت و آنها باید منتظر باشند تا عید نوروز که به اجبار ما 2-3 روز به آنها استراحت دهیم. مورد دیگری که این اردو باعث شد ما نتوانیم در فصل نقل و انتقالات با بازیکنان مدنظرمان مذاکره کنیم.

برگزاری اردوی تیم ملی عاقلانه نیست

من دوست دارم یکسری بیایند جواب بدهند و بگویند واقعا این اردوی دبی درست و عاقلانه است یا نه. آن هم اردویی بدون بازی تدارکاتی چرا که رسانه‌های مراکش از لغو بازی ایران و تیم ملی این کشور خبر دادند، حتی اگر بازی دیگری جایگزین این بازی کنند باز هم من می‌گویم برگزاری این اردو عاقلانه نیست. من حرفی را می‌زنم که فکرم می‌گوید. مثل موقعی که من را مقصر عدم برگزاری اردوی تیم ملی معرفی کردند اما مطمئنم برای این اردو 2 ماه پیش برنامه ریزی کرده بودند به این جهت می‌گویم که وقتی ما در امارات بودیم مدیر باشگاه ایرانیان به من گفت برای تیم ملی از قبل برای برگزاری اردو در همین تاریخ آنجا را رزرو کرده‌اند. در حقیقت مربیان تیم ملی از 3 ماه قبل می‌دانستند چنین مقطعی اردو خواهند داشت اما به کسی نگفتند چون خودشان می‌دانستند که چه کار کردند.

بیایند مرا قانع کنند

من با کسی مشکلی ندارم، اگر این حرف‌ها را هم می‌زنم اعتقادم این است که بیایند من را قانع کنند، کارشناسان، باشگاه‌ها دلیل و مدرک بیاورند و بگویند که آیا برگزاری این اردو درست است یا نه، آیا بازیکنی طاقت می‌آورد که بدون پشت سر گذاشتن دوران آماده‌سازی در نیم‌فصل در ادامه بازی‌ها هر 4 روز یک بار به میدان برود. من با کسی دشمنی ندارم، از اول هم گفته‌ام ما به هر شکلی که شده از تیم ملی حمایت کرده و می‌کنیم فقط محض اطلاع به شما می‌گویم سال 2006، 15 روز مانده به جام جهانی باشگاه صبای قم به خاطر بازی نه چندان مهم، علی دایی، یحیی گل‌محمدی و سهراب بختیاری‌زاده را به ما نداد!

کی‌روش، فتاحی و فدراسیون فوتبال مقصرند

همه باشگاه‌ها و مربیان لیگ برتری با برنامه‌ریزی کی‌روش مشکل دارند. من به خاطر همین مسئله می‌گویم مقصر کی‌روش است، مقصر رئیس سازمان لیگ، فتاحی است. همین‌طور فدراسیون که این نوع برنامه‌ریزی را پذیرفته است.

چرا بازیکن مصدوم به تیم ملی دعوت می‌شود؟

من توجه به این حرف‌ها ندارم فقط می‌دانم هیچ هماهنگی بین مربیان تیم ملی و مربیان لیگ وجود ندارد. بازیکن مصدوم را به اردوی تیم ملی دعوت می‌کنند که این‌طور به نظر بیاید در باشگاه برای این بازیکن هیچ کاری انجام نمی‌شود. این ارتباط سالم بین تیم ملی و باشگاه‌ها نیست. اینکه کی‌روش با کدام مربی خوب است یا نه به من ارتباطی ندارد، من با امیر قلعه‌نویی رابطه خیلی خوبی دارم در حالی که تیم‌های ما برای قهرمانی با هم جنگ می‌کنند. این بهترین بخش کار است که دو مربی چه قبل از بازی و چه بعد از بازی با هم رفیق باشند اما در عین حال هر یک از آنها برای موفقیت تیمش تلاش می‌کند. این قشنگ‌ترین رابطه است مثل بازیکنی که قبل از بازی برای مربی پیشین خود گل می‌آورد و این رسم در ایران وجود دارد که به نظرم بسیار زیباست.

اگر بازیکن زیر 22 سال دعوت می‌کردند، حرفی نمی‌زدم

من حرفم را به طور کامل زدم و گفتم که مقصر کی‌روش است، مقصر سازمان لیگ و فدراسیون هستند. برای سومین‌بار این جمله را تکرار می‌کنم که آنها مقصرند. اگر بازیکن زیر 22 سال به تیم ملی دعوت می‌شد که بلکه مربیان بخواهند او را برای جانشینی برخی بازیکنان تیم ملی که در روسیه همراه این تیم نخواهند بود انتخاب کنند، من در این زمینه صحبتی نمی‌کردم چون مربیان تیم ملی این بازیکنان جوان را در این اردو امتحان می‌کردند تا اگر به کارشان می‌آیند آنها را برای آینده حفظ کنند اما می‌بینید که اینچنین نیست و چنین بازیکنی در لیست جدید تیم ملی دیده نمی‌شود به این خاطر است که من با برگزاری این اردو مخالفم.

برنامه را طوری تنظیم می‌کنند که استراحتی نباشد

به جای اینکه 20 روز و یک ماه بین دو نیم فصل وقت باشد تا تیم را آماده کنیم، برنامه را طوری تنظیم می‌کنند که استراحتی نباشد. چهار پنج بازی اول نیم فصل دوم هم به جای اینکه هر هفت روز انجام شود تا وقت تکمیل تیم را داشته باشیم، وقت کنیم بازیکنان جدی را با تیم تطبیق بدهیم، بلافاصله که تیم ملی از دبی به تهران برمی‌گردد، مستقیماً لیگ آغاز می‌شود. هر پنج روز هم بازی داریم. فقط برای بازی با استقلال هفت روز فاصله است. طبیعی است زمان نداریم نه تیم را آماده و نه آن را تکمیل کنیم.

هیچ‌کس درباره نواللهی و عالیشاه از من سؤال نپرسید

برای نیم فصل دوم دو بازیکن ما باید به سربازی می‌رفتند و هیچکس از من سؤال نکرد و امید عالیشاه و احمد نوراللهی را برداشتند و بردند! ما در نیم فصل دوم فشار زیادی را تحمل خواهیم کرد، احتمال مصدومیت بازیکنان افزایش پیدا خواهد کرد و هیچکس به فکر سلامتی بازیکنان نیست که مهم‌ترین مسئله است. بازیکنان به اردوی تیم ملی می‌روند و خسته برمی‌گردند. این را هم تا الان نگفته بودم که بازیکنان پس از هر اردو با دو سه کیلو اضافه وزن برمی‌گردند.

بعد از بازی با قشقایی تقصیر را گردن تیم ملی نینداختم

ما برای قهرمانی خواهیم جنگید، اما می‌گویم اگر این اتفاق رخ ندهد، مقصر اصلی چه کسی خواهد بود. من هیچوقت کار خودم را توجیه نمی‌کنم. ما به قشقایی بدون ملی‌پوشان باختیم، اما اشتباه خودم بود و نگفتم تقصیر تیم ملی است. من خودم اشتباه کردم و خواستم کار را آسان کنم، چون دیگر وقت نبود که بازی کنیم. من به این دلیل این حرف‌ها را زدم که برای جذب بازیکن فقط  دیروز فرصت صحبت کردن با بازیکنان را داشتیم و ا با این اوصاف، چگونه بازیکن جدید بیاوریم.

این تیم ملی است که به افراد دیگر وابسته است

من در این مسائل خودم هم دوست دارم کمپ تمرینی را ببینم، اما لباس و تجهیزات در اختیار فدراسیون است. البته به من ارتباطی ندارد که روش کی‌روش چیست و او چه کاری می‌کند. همه ما اینجا هستیم که با دانش و تجربه‌مان به فوتبال ایران کمک کنیم، اما همه چیز فقط تیم ملی اصلی ما نیست. درست است، این تیم اهمیت زیادی دارد، اما این تیم ملی است که به افراد دیگر وابسته است و افراد دیگر به تیم ملی وابسته نیستند. ما لیگ قهرمانان آسیا داریم، لیگ داریم، تیم‌های پایه داریم و تیم ملی هم از باشگاه‌ها تغذیه می‌شود. تیم ملی ایران تغذیه شده و الهام گرفته از همه تیم‌هاست که تیم امید، رده‌های پایه، فوتبال بانوان و همه مسائلی که مربوط به فوتبال می‌شود، تیم ملی را می‌سازند.

برای من اهمیتی ندارد که روش کی‌روش چیست

کی‌روش نظر خودش را دارد و من هم حرف خودم را زدم. من هم سرمربی تیم ملی ایران بودم و بعد از من قلعه‌نویی آمد. می‌توانید از او هم بپرسید. ما در برلین همدیگر را دیدیم و هر اطلاعاتی که داشتم و می‌توانستم به قلعه‌نویی دادم، چون هدف و خاص ما موفقیت تیم ملی ایران است. از بازیکنان من بپرسید که آیا یک بار درباره تیم ملی صحبت کرده‌ام یا به آنها گفته‌ام که به تیم ملی نروید. همین الان چند بازیکن ما استحقاق حضور در تیم ملی را دارند، اما برای من اهمیتی ندارد که روش کی‌روش چیست.

با سوریه جنگ ‌زده مساوی کردیم

تاکنون باشگاه‌ها چه چیزی بوده که کی‌روش خواسته و عمل نکرده‌اند؟ 100 روز بازیکنان در اختیار تیم ملی بوده‌اند. بپرسید که بقیه تیم‌های ملی چند روز بازیکنان‌شان را در اختیار داشته‌اند. شاید فقط تیم ملی سوریه بوده که بازیکنانش را بیشتر در اختیار دارد، چون آنها هم درگیر جنگ هستند و لیگی ندارند. بازیکنان آنها مسافرند و شاید هر روز هم منتظرند که تماسی به آنها برسد که خانواده آنها کشته شده است. آنها در جبهه هستند، اما ما با آنها صفر - صفر مساوی کردیم.

چرا کی‌روش لیگ را نگاه نمی‌کند؟

«آقای کی‌روش در لیگ چند بازی را آمده و از نزدیک تماشا کرده است؟» فقط دربی را. سایر بازی‌ها چه؟ آنها مهم نیست؟ سایر بازی‌ها را از طریق ماهواره آنالیز کرده‌اند که متوجه شوند چه کسی آماده است و چه کسی نیست؟ این موضوع را از کجا فهمیده‌اند؟ چرا برای تماشای بازی‌ها لیگ نیامدند؟ نگران نیستم کی‌روش علیه من بیانیه بدهد. برای من مهم نیست. من نمی‌خواهم با کسی دعوا کنم و حق دارم عقیده و ایده‌ام را بگویم. من مسن‌ترین مربی لیگ هستم و حق دارم نظرم را بگویم. باتجربه هستم و در سه کشور قهرمان بوده‌ام. مربی‌ای را پیدا کنید که قهرمان سه کشور بوده، برنز جام جهانی را دارد، با ایران به جام جهانی رفته، در بوسان قهرمان شده است و مسابقات غرب آسیا را هم حساب نمی‌کنم.

دم کی‌روش گرم!

برانکو در پاسخ به این سؤال که کی‌روش اختلافی مانند اختلاف با شما را با مانوئل ژوزه، سرمربی وقت پرسپولیس هم داشت و با جنگ سرد بلایی سر این مربی آورد که در میانه فصل تیم را رها کرد و رفت و آیا ترس ندارد چنین بلایی را سر او او بیاورد، گفت: من با کی‌روش جنگ سرد ندارم و اتفاقاً به او غبطه می‌خورم. او به ما یاد داده که چطور کار کنیم و چگونه تیم‌مان را آماده کنیم. دم او گرم. این را واقعاً می‌گویم.

باید یک نفر را به دوبی بفرستیم

ما باید مرحله به مرحله پیش برویم. باید یکی را مأمور کنیم تا به دبی برود و با بازیکنان مدنظرمان مذاکره کند. البته شاید این فرد هم نتواند وارد باشگاه ایرانیان (محل اردوی تیم ملی) شود، چون ممکن است فکر کنند او چه کاری انجام می‌دهد و موضوع «سه» شود! ما هم در دبی بودیم، اما ورود به باشگاه و دیدن تیم را برای کسی محروم نکردیم.

6 ماه پیش با سروش حرف زدم

شش ماه پیش با سروش رفیعی صحبت کردم که آن هم در مراسم برترین‌های لیگ پانزدهم بود. تراکتورسازی شنبه با ذوب‌آهن بازی داشت و وقتی هم رفیعی را دیدم، دیگر صحبتی با او نکردم. چون ما می‌خواستیم نسبت به رفیعی و باشگاه تراکتورسازی محترمانه برخورد کنیم تا این بازیکن بتواند تا آخرین لحظه با تمام تمرکز در اختیار باشگاه خودش باشد. اکنون هم به دبی رفته است و چگونه با او صحبت کنیم؟

 

 

۴ ۱۸  
آی اسپورت
2017-01-02 12:35:00
نظر دهید

۱۸ نظر
امید
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۴۹
آقای برانکو اگر پرسپولیس قهرمان نشود شما مقصر هستید چون اختیار با شماست که به تیم ملی بازیکن بدهید یا ندهید و طبق قانون فیفا فقط 72 ساعت قبل از هر بازی موظف هستید بازیکن به تیم ملی بدهید و در اختیار شما نیست. ضمن اینکه آقای برانکو، با این شرایط آسیا برای ما اهمیتی ندارد و شما اولویت و تمرکز خود را روی قهرمانی لیگ قرار دهید و با تیم دوم و امید در آسیا شرکت کنید. مهم قهرمانی لیگ است.
۷ ۵
Sina
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۰۷
داداش اين حرفت كه ميگى دست برانكو كه بازيكن بده يا نده طبق قانون درسته ولى اينجا با اين مسؤولان يه مربى كثيف و زورگويى مثل كيروش جواب نميده،اين اقا كلى پول مفت ميگيره دلالى لباس تيم ملى ميكنه فوتبال ايران كه هميشه يه فوتبال تكنيكى بوده رو خراب كرده تو جام جهانى ٤م شديم تو گروه تو اسيا توسط عراق حذف شديم گند زده به ليگمون،عربستان گروهش از ما سختتره با اين حال به باشگاهاشون هم بها ميدن چون تو اسيا بايد ابروداري كنن و به چشم ملى نگاه ميكنن،
بهروز
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۱۳
دوست عزیز اینجا ایرانه که به زور دو بازیکن پرسپولیس رو سرباز می کنند و صدا از کسی در نمی یاد!
۹
مسعود
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۴۵
شما سه تا مطمئنید ایرانی هستید و صعود به جام جهانی براتون مهمه ؟!؟ من شک دارم
۳
arash
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۴۹
خدا به کشور عزیزمون رحم کنه.طرفدارای تراکتور شعار خلیج عربی میدن و پایتخت نشینها هم تیم باشگاهی شهرشون و به تیم ملی ترجیح میدن.
۶
یه ایرانی
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۱۳
حرفهای برانکو موضوع جدیدی نیست ، احتمالا همه یادشان رفته که برانکو قبل از شروع لیگ یک مصاحبه کرد و کیروش که دستش رو شده بود 5 بیانیه داد اما به جائی نرسید . در اون مصاحبه برانکو گفته بود ، کیروش داره روی لیگ و تعیین فهرمانی تاثیر میگذاره . اینکه عده ای الان برای تیم ملی دایه مهربانتر از مادر شدن رو حرفی نیست همیشه بوده اما واقعیت اینه کیروش در حال نابودی فوتبال ما هستش . چرا کانون مربیان که به اصطلاح محل جمع شدن مربیان هستش تا حالا یه آنالیز رسمی و درست از بازیهای تیم ملی بیرون نداده ؟؟؟ چرا همه سکوت کردن ؟؟؟ چرا حسین ماهینی دعوت نشده ؟؟؟ چرا رامین رضائیان نیمکت نشین همیشه دعوت میشد ؟ چرا از استقلال فقط دو بازیکن بی تاثیر دعوت میشند و از دو تیم که مربیانش با کیروش مشکل دارند 11 بازیکن اصلی ؟؟؟
این حرف مفت ایرانی بودن رو هم بگذاریم کنار ؛ منم دلم میخواد بهترین تیم ملی رو داشته باشیم اما وقتی در چندین سال گذشته توی آسیا حرفی برای گفتن نداشتیم و اگر اینبار هم نتایج خوب نباشه سهمیه ایران کم خواهد شد ایا باشگاه ها به خاطر نام ایران امسال حق بیشتری ندارند برای حمایت ؟؟؟؟
کیروش به واسطه افرادی خارج از فوتبال اینقدر قدرت پیدا کرده که هر گندی بزنه کسی بهش حرفی نزنه و متاسفانه کیروش پورها هم حمایت میکنند چون منافعشون تامین میشه .
به هر حال یه مثل قدیمی هست که میگه :
اینمان باید به آنمان بیاید.

حالا جامعه رو ببینین ، فوتبال هم نمادی از جامعه هستش .
فرزاد مهریار
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۰۱
خدایا به پرسپولیس من رحم کن . برانکو از دست مدیران بی لیاقت باشگاه عصبانی هست ولی داره بغض خودش رو سر تیم ملی خالی می کنه...حالا دوباره داش علی پاچه خواریان میاد وسط خود شیرینی می کنه و قصه پارسال بازی با نفت تکرار میشه...
فرزاد مهریار
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۰۷
آقای پیروانی تمنا می کنم شما لطفا پرسپولیسی بازی دربیارید و مصاحبه برانکو رو برای کی روش ترجمه نکنید . تورو خدا نذارید بساط خود شیرینی پاچه خوار ها جور بشه...
۷
محمد
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۱۳
به عنوان یه استقلالی میگم که برانکو کاملا راست میگه،کیروش 10 ماه سال رو تو خارج از ایران مشغول خوش گذرونی و تفریح هست و اون 2 ماه هم که میاد کل لیگ رو با اردوهای عجیب و غریبش به هم میریزه و آخر سر هم از زمین و زمان طلبکار میشه،تمام تکیه گاه کیروش به مافیای رسانه ایش هست که صبح تا شب از اون تعریف میکنن و به مربی هایی که ازش انتقاد میکنن حمله میکنن.
---
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۴۶
درود به شرفت...
بهروز
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۱۲
استقلالی با معرفت...
۷
بابک
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۵۰
باز اين يارو شروع کرد فرافکنی.
اولاً اگر کروش در باتلاق مالزی بدون ستاره هاش با سوريهٔ کثيف مساوی کرد،
جنابعالی در ايران بدون ستاره هاتون از پس قشقايی بر نيومدين! باختن پرسپوليس
به قشقايی مثل اينه که ايران به افغانستان ببازه.
دوماً ليگ آسيا يک درصد جام جهانی هم ارزش نداره. برين تو دنيا بپرسين آخرين قهرمان
ليگ آسيا کی بود... نه ميدونن، نه اهميتی ميدن. آماده سازی تيم ملی برای جام جهانی
صد برابر از موفقيت باشگاهی مهمتره
۵ ۱
مسعود
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۵۴
چه عجب یه نظر درست دادن
۵
مسعود
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۵۲
الودگی هوا هم البته تاثیر داره اگهه بازیکن تیمش دعوت بشه ناراحته اگه دعوت نشه میه از عمد بازیکن های تیم منو دعوت نکرد تا روحیه شون پایین بیاد کلا هر کاری کنن برانکو ناراحته بارون بیاد میگه بارون اومد نشد بازی کنیم تقصیر کیروش هست که اب هوای خارجی رو به ایران اورد بارون نیاد میگه هوا الو بوده نتونستیم بازی کنیم تقصیر کیروش هست که کارخانه های اروپایی رو به ایران اورد . تماشاگر بیاد ناراحته میگه استادیوم پر بود نتوسنتیم بازی کنیم شلوغ بود صدا نمیومد به بازیکن ها تقصیر کیروشه با امید وار کردن ایران به صعود به جام جهانی تماشاگر میاد . تماشاگر نیاد میگه تقصیر کیرووشه برنامه ریزی رو جوری تنظیم کرده که بازی ها وسط هفته باشه تماشاگر نیاد .
از تمام کسانی که نظر میذارن ممنونم اما یه چیز رو یادتون نره قبل از اومدن کیروش ما چند بار قهرمان اسیا شدیم پرسپلیس چند بار قهرمان ایران شده . بعد اصلا لیگ قهرمانان اسیا مهمه ؟!؟ تیم های عربی همیشه با داوری میرن بالاو به شرقی ها میبازن همیشه سناریو تکراری بوده ...
اما یه چیز خیلی مهمه برای اولین بار می خوایم صعود پیاپی به جام جهانی داشته باشیم ضمینه اش هم فراهم شده پس بگیم ناراحتیم از اینگه ایران داره با کیروش به جام جهانی میره نه اینکه ایران داره به جام جهانی میره
۵ ۱
---
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۱۹
تنگ نظری یا عقده گشائی هیچ ایرادی نداره ؛ اما خیلی سخت نیست ببینید قبل از اینکه کیروش حتی کلاس مربیگری بره ، علی پروین با بازی دفاعی قهرمان آسیا شده .
خیلی سخت نیست یه جستجویی بکنید ببینید مرحوم پورحیدی چطوری تیمش قهرمان آسیا شد .
خیلی سخت نیست یه ذره حافظه رو کار نندازید اما اینترنت جستجو کنید که قبل از کیروش برانکو و تیم ملی قهرمان آسیا شدن یا نه ؟؟؟
مثل کبک سر در برف کردن ؛ خود شیرینی کردن ، چاپلوس بودن ، کل کل از روی مسخره بازی کردن همیشه وجود داشته و کاریشم نمیشه کرد .
فرزاد مهریار
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۱۹
آقای مسعود ، حرف شما درسته ، اما نمیشه به بهانه اعمال حقی ، حقوق دیگران را ضایع کرد . مسئله مهم این است که بین این دو عزیز بخاطر پاچه خواری و بادمجان دور قاب چینی بعضی‌ها ، شکرآبه . هرکدامشان از جایی ناراحت میشن ، به اون یکی حمله می کنن . راهکار ، وساطت و ایجاد آرامش بین طرفین و بعد از آن گفت وگوی بی واسطه هست....
arash
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۲۵
اقای برانکو اینکه ساسان انصاری و عالیشاه و نورالهی رفتن از تیم شما هم تقصیر کیروش هست؟ سال 2006 با اون همه بازیکن نتیجه نگرفتی چی اونم تقصیر کیروش بود؟ الگوی تو باید کیروش باشه که زیر بار حرف زور نره .کدوم رزومه داری؟کجا موفق بودی؟ کدوم تیم بزرگ به تو پیشنهاد داد؟ حقیقت اینه که تمام تیمهایی که داشتی فقط به یازده بازیکن ثابت داری که به بقیه بازی نمیرسه.برای همین هم همه از تیمت فرار میکنن.یادمون نرفته میرزاپور و دایی.راستی از بازیکنهای اکراینی چه خبر ؟جذب اونا هم تقصیر کیروش بود؟یا پورسانت گرفتی برای جذب اونا یا اینقدر بی عرضه هستی که بازیکن بهت انداختن.یا شاید هم هر دو.به جای این حرفا تو تیمت به همه بازی بده تا اگر شش بازیکنت نبودن به قشقایی نبازی
۳
P71
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۲۸
توی این دعوای بچگانه ک مستر کیو آر راه انداخته، ما پست سر مربیمون هستیم
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر