فهرست
مشکل اصلی اتلتیکو سیمئونه: خبری از گل نیست
مشکل اصلی اتلتیکو سیمئونه: خبری از گل نیست

مشکل اصلی اتلتیکو سیمئونه: خبری از گل نیست

آی اسپورت- یکی  از بزرگ‎ترین مشکلات اتلتیکومادرید در این فصل گلزنی است و در نتیجه ناکامی در گلزنی این تیم امتیازات زیادی از دست داده است. در بازی مقابل قره‌باغ در روز چهارشنبه هم این مشکل به وضوح به چشم آمد.

بعد از 11 بازی اول فصل که 8 بازی مربوط به لالیگا و 3 بازی مربوط به اروپا بود، اتلتیکو در مقایسه با این بازه زمانی در هر فصلی که سیمئونه مربی‎اش بوده کمتر گل زده است. این تیم در این بازی‎ها تنها 14 گل زده است. این اصلا آمار خوبی نیست و اوضاع وقتی بدتر می‏شود که بدانید از این تعداد 5 گل در بازی مقابل لاس پالماس، یعنی فقط در یک بازی زده شده است.

فصل گذشته در این بازه زمانی اتلتیکومادرید 24 گل زده بود و در 11 بازی اولش تنها لگانس بود که توانسته بود کلین شیت به دست آورد.

در فصل 16-2015 آنتون گریزمن جکسون مارتینز، فرناندو تورس، آنخل کوریا و لوسیانو ویتو را داشت و 18 گل زده بود، از این تعداد 13 گل را مهاجمان این تیم زده بودند. در فصل 15-2014 گریزمن اوضاع فوق‎العاده‎ای داشت. او همکاری خوبی با ماریو ماندژوکیچ در خط حمله تیمش داشت و کمک کرد تا تیم سیمئونه در 11 بازی اول 22 گل بزند.

فالکائو و دیگو کاستا در فصل 13-2012 بهترین آمار این فصل را رقم زدند و توانستند در 11 بازی اول کمک کنند تا تیمشان 26 گل بزند. در آن فصل اتلتیکومادرید قهرمان اسپانیا شد و توانست در رقابت‎های لیگ قهرمانان اروپا هم به فینال برسد و البته وفق به قهرمانی نشد و مقابل رئال مادرید مغلوب شد.

در حال حاضر اتلتیکو تنها یک کمبود دارد و باید گلزنی را شروع کند. خیلی هم سریع باید به دوران اوج از نظر گلزنی بازگردد، در غیر این صورت جایگاهشان در بین 3 تیم اول لیگ فوتبال اسپانیا متزلزل خواهد شد و شاید در این جایگاه قرار نگیرند.

 

۱    
آی اسپورت
2017-10-20 14:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر