فهرست
کارنامه نساجی مقابل مدعیان؛ بدون برد
کارنامه نساجی مقابل مدعیان؛ بدون برد

کارنامه نساجی مقابل مدعیان؛ بدون برد

آی اسپورت - نساجی که اولین سال حضورش در لیگ برتر را تجربه می‌کند در این فصل از مسابقات لیگ برتر در هشت دیدار مقابل تیم‌های مدعی به میدان رفته است. آنها در این ۸ بازی، ۴ شکست و ۴تساوی در کارنامه خود ثبت کرده‌اند و با زدن ۶ گل و دریافت ۱۲ گل نشان دادند که چندان تیم خطرناکی مقابل مدعیان نیستند. ببرهای مازندران که هدف اصلی‌شان در این فصل، ماندگاری در لیگ برتر است، کار بسیار دشواری مقابل سپاهان اصفهان دارند. قرمزپوشان قائمشهری گرچه از حضور حداکثری هوادارانشان در این بازی بهره‌مند می‌شوند، اما آمار و ارقام برعلیه آنهاست. به هر حال سپاهان برای ماندگاری در کورس رقابت قهرمانی به قائمشهر آمده تا برنده از بازی خارج شود و یاران مجید جلالی نیز برای کسب امتیاز به میدان می‌روند تا نساجی وضعیتش در ادامه لیگ خطرناک نشود و به منطقه سقوط نزدیک نشوند.

۱ ۷  
آی اسپورت
2019-04-05 01:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
سعید
جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۹۸، ۰۲:۴۶
نفرت دارم از مازنی جماعت از بس بی ادب تشریف دارن
۶ ۲
عشق فقط نساجی
جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۹۸، ۰۹:۵۱
شما بی افتخارها از کی نفرت ندارید؟؟؟؟ بی افتخاری و بی شعوری خودتون رو با زهر تنفر به جون همه ریختین. کاش برای همیشه از لیگ برتر محو میشدین تا باز ارامش و همدلی به فوتبال ایران برگرده. ادم های افسارگسیخته ای که برای هیچکس احترام قائل نیستن. دفعه اخرت باشه به مازنی ها توهین میکنی عرعری بی افتخار احمق. انگار خودشون سلطان ادب هستن خوبه همه ایران شما بی افتخارهای هتاک و بی ارزش رو میشناسن.
۵
مهدی
جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۹۸، ۱۳:۱۵
در جواب نساجی بگم که ما گرگانی ها هم از شما خوشمون نمیاد و شما به بی غیرتی و بی ادب بودن مشهور هستین
۲
.
جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۹۸، ۰۹:۴۸
.
امید
جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۹۸، ۱۲:۱۹
با سلام به نظرم جالب تر بود به بازی های خانگی نساجی هم اشاره میکردید که آنها تو خونه پرسپولیس،استقلال و تراکتور متوقف کردن و فکر نمیکنم هیچ تیمی بجز خود مدعیان همچین توانی داشته باشه و واسه تیمی که اولین فصل حضورش در لیگ برتر هست عملکرد خوبیه،در ضمن سپاهان از لحاظ گردش بازی از هرسه تیم های قبلی ضعیف تره اگه دوتا دفاع وسط نساجی باشن دیگه مشکلی بابت بازی علی اصغری سپاهان نیست درود بر مازنی های با شخصیت بهترین و مودب ترین ها در فوتبال ایران
۲
رامین
جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۹۸، ۱۳:۱۴
با سعید موافقم. تو خوابگاه دو سه تا مازندرانی داشتیم خدایی خیلی بد دهن و بی تربیت بودن
۳
رامین
جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۹۸، ۱۳:۱۴
با سعید موافقم. تو خوابگاه دو سه تا مازندرانی داشتیم خدایی خیلی بد دهن و بی تربیت بودن
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر