فهرست

۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۷

منبع اصلی درآمد پرسپولیس و استقلال همین سامانه هواداری است که انگار اقبال هواداران به آن کم و کمتر شده است. وقتی هم کف‌گیر دو باشگاه به ته دیگ می‌خورَد، دوباره بحث اعلام شماره حساب برای کمک‌های نقدی هواداران مطرح می‌شود. یعنی دست دو باشگاه فقط در جیب هواداران‌شان است. یک نفر بیاید و بگوید مدیران و هیات مدیره برای درآمدزایی دقیقا چه کار دیگری جز این کرده‌اند؟
آی اسپورت
2019-06-10 14:17:48
نظر دهید

۴ نظر
...
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸، ۱۴:۳۴
هیچ اسپانسری به تنهایی با کیسه قرارداد نمیبنده چون براشون به صرفه نیست پس حدس زدنش زیاد سخت نیست که منبع اصلی درامد پول هوادارای پرسپولیسه که داره به حلق کیسه کشا ریخته میشه. این روند ادامه پیدا کنه هوادارای پرسپولیس کمکی نمیکنن. البته هنوز نمیتونید درک کنید ولی بترسید از روزی که حساب تون از پرسپولیس جدا بشه اون روزه که باید برید گدایی واسه امور یومیه کیسه.
علی پرسپولیسی
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۱۱
دقیقا.
من الان موندم که پولای ما کجاست؟!
نه با بازیکنا تمدید میشه نه با بازیکن جدیدی قرارداد بسته میشه نه مربی ای که قرارداد داره و فقط پول یک سال قبلش رو میخواد حفظ میشه! خب پولا کجا خرج میشه؟
جالبه که پولای سال قبل بازیکنا و مربی ها رو هم ندادن! پس یعنی فصلی که گذشت هم باز پولا گم و گور شده! تازه سال پیشی که ۲ تا پنجره نقل و انتقالاتیمون هم بسته بود. یکی توضیح بخواد از مدیریت که شفاف سازی کنن درآمد ها و هزینه ها رو. و البته درآمد ها و هزینه های کفتارهای آبی ای که چسبیدن به ما و دارن از ما ارتزاق میکنن رو هم همینطور.
!!!!!!!
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۰۳
ناصر جان انتظار داری چیپ الکترونیکی بسازن درآمد تولید کنن؟؟؟؟!!
همه جای دنیا درآمد باشگاه ها از حق پخش، پاداش ها و فروش رایت برند باشگاه هست. تو ایران کدومش قابل اجراس؟ فقط پاداش بازیایی اسیایی هست
۶
امیرعباس
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۰۳:۰۴
منبع درامد تو کجاست ناصر اگه بدونم فوری قطعش می کنم بلکه از دست نظریات آب دوغیت خلاص بشیم!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر