فهرست
منحل شد یا منحلش کردند؟
منحل شد یا منحلش کردند؟

منحل شد یا منحلش کردند؟

آی‌اسپورت- منحل شد؛ یا بهتره بگوییم منحلش کردند چون هیچ دست یاری ای به سویش دراز نشد. به راحتی هرچه تمام تر تیم قهرمان لیگ برتر فوتبال زنان منحل شد.دختران تیم آینده سازان میهن نجف آباد روز گذشته با اشک و دلی شکسته و روحی خسته از بی مهری مسئولان که لیگ برتر فوتبال زنان را جُک فرض میکنند ، محل دفتر مدیرعامل تیم را ترک کردند. به آقای موحدی مدیرعامل تیم زنگ‌ می‌زنم؛ حس خشم و عصبانیت و غم توامان در صدایش موج می‌زند. از او می‌پرسم که در آخرین‌مصاحبه‌ای که با ایشان داشتم گفتند که تحت هر شرایطی تیم داری خواهند کرد که ایشان این صحبت ها را مطرح کردند.

- تاج بنا بود هفتاد میلیون به تیم آینده سازان کمک کند! اما به وقت عمل موبایل ها بی پاسخ و وعده ی کمک‌ها ماسیده شد!

-مدیران سپاهان بنا بود به ما کمک کنند که تیم تحت عنوان جدید امسال در لیگ برتر فوتبال زنان حضور داشته باشد اما زمان کمک رسانی که فرا رسید همه چیز فراموش شد و مدام امروز و فردا می‌کردند.

-‏ بارها هیئت فوتبال اصفهان قول مساعدت داد که تا دو روز دیگر همه چیز حل میشود اما هرگز این دو روز بعد فرا نرسید.

- ‏آقایان برای دو تیم ذوب آهن و سپاهان که هیچ دستاوردی نداشتند میلیاردی خرج میکنند اما تیم قهرمان لیگ برتر فوتبال زنان را منحل می کنند.

-‏ مدیران ترسیدند که تیم زنان آینده سازان باز هم قهرمان شود و تیم مردان ذوب آهن وسپاهان بازهم بی‌دستاورد بماند و این باعث شود که حرف و حدیث برای این تیمهای میلیاردی ایجاد شود. احتمالا برایشان افت داشت که آقایون از خانوم ها عقب بمانند.

- ‏دخترای تیم امروز با چشم اشک بار دفتر من را ترک کردند. الان هم ناامیدانه دارند تماس میگیرند این سمت و آن سمت تا بلکه بتوانند یک تیم پیدا کنند برای فصل جدید.

غم انگیز است... فرصتی باقی نمانده؛ سعی کردم خلاصه صحبت‌های آقای موحدی را مطرح کنم. امیدهای کمرنگی باقی است اما اگر که به این بی عدالتی باور دارید صدای این دختران قهرمان باشید. واقعا حق‌شان این تبعیض و بی عدالتی نیست...

۷ ۵  
آی اسپورت
2017-10-10 16:14:00
نظر دهید

۵ نظر
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۱۱
اینجا ملت اسلامی است و جای زن درون خانه است تا رخت بشوید و کار کند و در ضمن زنان مسلمان جمهوری اسلامی باید مطیع رهبری و خواست حضرت زهرا باشند . وقتی همه میدانیم این مسائل باعث نارحتی مقام شخیص رهبری میباشد چرا اصلاً زنها بسوی فوتبال رو بیاورند بهتر است بروند کلاس قرآن و روضه تا ثوابش رو هم ببرند.
۱ ۳
مارال
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۰۰
کنایه داشت درسته ؟!
۸
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۴۲
استقفرالله ربی..... مگر بیمارم به مقام والا و مظهر انسانیت و جمهوریت و آزادی بیان و هویت ملی و.... کنایه بزنم مگر آن دنیا را نمیخواهم!!!
۱
مارال
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۲۳:۴۶
تو خودتی ؟؟!!
جای زنا تو خونه است که رخت بشورن؟!!
نمیدونستم مردا چنین تصورای چرتی دارن !
۴
خاطره الهلال
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۰۱:۳۸
همون بهتر که منحل شد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر