فهرست
کارت‌های بیهوده؛ بلای جان قرمزها
کارت‌های بیهوده؛ بلای جان قرمزها

کارت‌های بیهوده؛ بلای جان قرمزها

آی‌اسپورت- پرسپولیس برابر نفت تهران مشکل بزرگی نداشت و مثل دیدار سوپرجام به سادگی حریف نه چندان قدرتمندش را با سه گل از پیش رو برداشت. اتفاق نسبتا منفی این بازی کارت زردهای دو بازیکن اصلی سرخپوشان بود که اتفاقا هر دو کارت هم روی اتفاق‌های غیرفنی ثبت شد. محسن مسلمان و مهدی طارمی روی رفتارهایی خشن و غیرحرفه‌ای کارت‌های بی‌موردی را گرفتند که در ادامه می‌تواند پرسپولیس را با مشکل رو به رو کند. مسلمان که با وجود آرامش در سیر فوتبال‌اش هنوز گاهی از کوره در می‌رود در یک درگیری ساده با عصبانیت بی‌مورد کارت گرفت؛ و مهدی طارمی هم در حالی که برد پرسپولیس تقریبا قطعی شده بود با اخلال بی‌مورد در جریان بازی کارت زرد دوم قرمزها را گرفت. دو کارتی که سعید مظفری‌زاده هر دو را تایید کرد. گویا جدا از مسائل فنی شاگردان برانکو نیاز به آموزش‌های روحی روانی هم دارند تا مسسئولیت‌پذیرتر و جدی‌تر در زمین بازی رفتار کنند. البته که این اتفاق‌ها در لیگ قهرمانان آسیا می‌تواند ضررهای جبران‌ناپذیری برای پرسشپولیس در پی داشته باشد.

۳ ۶  
آی اسپورت
2017-08-10 23:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
تورک اوغلی
پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۲۳
باز هم افغانی به تیم مفلوکش کمک رسوند . درحالی که باید مسلمان رو اخراج میکرد. هفته قبل هم که داور پنالتی رو شریفی نگرفت. و به اشتباه یه هند برا پیروزی گرفت و همون رفت تو گل. درود بر تراختور کبیر تنها تیم پاک ایران.
۵ ۱
توهم
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۳۹
تو وتراکتور همون قدر پاکید که الکسیس پاکه .. عرضه نداری وبی عرضه ای وبی غیرتی رو به بقیه نسبت نده هرچیزی لیاقت میخواد که تو نداری لیاقت تو همون جای اولته
یوسف
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۱۹
حالا شما رسانه اید عیبی نداره من موندم سعید مظفری چرا اینقدر علنی داره از پرسپولیس طرفداری میکنه! مگه تیم ملیه!؟
۱
مسلمان باید کارت قرمز می گرفت
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۰۶:۳۶
پرسپولیسی ها باید مجسمه ی فغانی رو بسازن و بذارن جلوی در باشگاه ؛؛ کاپ قهرمانی پارسال هم باید از چهره ی فغانی گرته برداری می کردن ..
۳ ۱
توهم
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۲۱
شما مجسمه اونایی رو که باید می ساختید که الان دیگه نیستند تا قهرمانتون کنند
ارمين
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۱:۰۸
دوستان استقلالي،اب بريزين همونجايي كه ميسوزه.
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر