فهرست
کی‌روش و حق التحریر روزنامه کلمبیایی!
کی‌روش و حق التحریر روزنامه کلمبیایی!

کی‌روش و حق التحریر روزنامه کلمبیایی!

آی اسپورت - کارلوس کی‌روش با یک روزنامه در کلمبیا توافق کرده هفته‌ای یک ستون مطلب به آنها بدهد. مربیگری در تیم‌های ملی کلا کاری است که زمان زیادی نمی‌برد و الان هم با این شرایط ناشی از کرونا، اوقات فراغت بیش از حد شده است. با شناختی که از روحیات کارلوس داریم، از همین حالا باید او را گران‌ترین ستون‌نویس تاریخ مطبوعات جهان بدانیم که حتما پاداش‌های احتمالی را هم برای پربیننده‌شدن مطالبش درنظر گرفته است. به علاوه این ستون به او فرصت خواهد داد به صغیر و کبیر حمله کند؛ مخصوصا که چند وقتی هست کنفرانس خبری نداشته و حرف‌های زیادی سر دلش مانده است. در ایران گرفتن حق‌التحریر عمر نوح و صبر ایوب می‌خواهد. با این حال نگران کارلوس نیستیم، چون مطمئنیم او حق‌التحریرش را به اضافه پول دوات و مرکب از حلقوم روزنامه بیرون خواهد کشید!

۸ ۵  
آی اسپورت
2020-05-19 02:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
Amir
سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۰۲:۵۳
تو يكي كه اصلا معلوم نيست خبر نهاري!!!
۲
mhn
سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۰۷:۴۶
در شرایطی که الان بیش از یک سال از رفتن کیروش میگذره و فاجعه ای بنام ویلموتس رو پشت سر گذاشتیم و الانم این وضعیت فوتبالمونه یک نویسنده هنوز از کیروش مینویسه بعضی وقتا فک میکنم شاید کیروش با برخی از این زرد نویسا شوخی ناموسی کرده وگرنه به ماچه که از کلمبیا میگیره یا نه آخه ؟
۳
سیروس
سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۰۸:۱۶
میتونه میکنه، تا جونت دربیاد! برای نوشتن ستونی ورزشی، برعکس بسیاری از شما (و از جمله نویسنده این مطلب) هم سوادش را دارد و هم اطلاعات فنی در مورد مطلبی که مینوسد! بهمین دلیل و قطعا باید دستمزدی متناسب با کاری که انجام میدهد دریافت کند. در ضمن، مثل 90% از شما با پارتی بازی و دستمال بازی این شغل را نگرفته! :)
۲
کامیار کاتبی
سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۰۹:۲۰
بابا شما دیگه خیلی پررویید. کسی به کس دیگه قراردادی بسته که کاملاً حرفه‌ایه، بعد به خاطر منافعتون هنوز دست از تیکه انداختن نمی‌کشید. خدا رو شکر که فقط چند ماه بعد ثابت شد که چه خیانتی کردید اما باز هم از رو نمی‌رین.
۲
مازیار
سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۱۰:۵۷
متن سراسر عقده

الان مثلا این خبر چی بود؟ حیف سایت به این خوبی که فرصت همچین مزه پرانی هایی رو به امثال نویسنده میده
الان از کیروش عقده داری؟ کینه داری؟
الان که نیستش و تیم ملی کشورتم حتما تو بهترین مسیر ممکنه!!!!
از جیب شما به کیروش پول دادن؟؟؟
یا اگه به کیروش فدراسیون ما پول نمیداد اون پول میرفت تو جیب تو نویسنده دهه هفتادی؟؟؟؟
مرد باش جواب بده
شکم دارم نظرم ثبت شه

مدیریت محترم سایت نزار کسایی عین من که چند ساله اولین سایتی که چک میکنیم اینجا هست از سایت بریم با اینجور مطالب مسخره و خال زنکی
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر