فهرست
کلن ۱-۴ بایرن؛ خط و نشان برای چلسی
کلن ۱-۴ بایرن؛ خط و نشان برای چلسی

کلن ۱-۴ بایرن؛ خط و نشان برای چلسی

آی اسپورت - بایرن مونیخ امروز و از سری مسابقات هفته بیست و دوم بوندس لیگا مهمان کلن بود و در پایان موفق شد حریفش را با نتیجه ۴-۱ شکست دهد تا صدرنشینی خود را تثبیت کرده باشد. بایرن مونیخ در این دیدار کار را طوفانی آغاز کرد و در دقیقه ۳ توسط فوق ستاره لهستانی خود یعنی روبرت لواندوفسکی به گل اول دست یافت. لواندوفسکی روی پاس فوق العاده مولر و با یک ضربه بهتر موفق شد این گل را وارد دروازه کلن کند. تنها دو دقیقه بعد باواریایی ها به گل دوم خود دست یافتند. این گل باز هم روی پاس خوب توماس مولر و در مصافی تک به تک توسط ستاره فرانسوی بایرن یعنی کینگزلی کومان به ثمر رسید.

شروع طوفانی بایرن با گل دقیقه ۱۱ ستاره آلمانی تکمیل شد. سرژ گنابری روی یک ارسال کرنر مهار فوق العاده ای انجام داد و بعد از عبور از سد چند بازیکن، با یک ضربه دقیق گل سوم تیمش را به شکلی بسیار زیبا وارد دروازه حریف کرد. در ادامه نیمه اول کار کمی متعادل تر شد اما بازهم بایرن مونیخ تسلط نسبی روی بازی داشت. با این وجود تلاش دو تیم بی ثمر بود تا بازی با همان نتیجه ۳-۰ در نیمه اول پایان پذیرد.

در نیمه دوم نیز شرایط همانند نیمه اول پیش رفت و بایرن مونیخ برتری محسوسی نسبت به حریف داشت. این برتری در دقیقه ۶۶ نتیجه داد و سرژ گنابری با یک حرکت بی نظیر دیگر و یک سوپر گل فوق العاده از پشت محوطه جریمه گل چهارم بایرن را به ثمر رساند. بعد از گل چهارم بایرن شرایط بازی متعادل تر شد؛ موضوعی که نهایتا در دقیقه ۷۰ منجر به گل کلن شد. این گل توسط مارک اوث و در مقابل دروازه خالی مانوئل نویر به ثمر رسید. بعد از گل کلن شرایط بازی آرام دنبال شد و بایرن بیشتر سعی کرد که بازی را کنترل کند. اتفاقی که باعث شد بازی با همان نتیجه ۴-۱ پایان پذیرد و باواریایی ها صدرنشینی خود را تثبیت کنند.

     
آی اسپورت
2020-02-16 20:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر