فهرست
مشکل قدیمی یحیی: اختلاف با بازیکنان قدیمی
مشکل قدیمی یحیی: اختلاف با بازیکنان قدیمی

مشکل قدیمی یحیی: اختلاف با بازیکنان قدیمی

آی اسپورت – دلیل ناکامی یحیی گل محمدی در تبریز مشخص شد. گویا یحیی هنوز نتوانسته عادت قدیمی اش که اختلاف با بازیکنان قدیمی تیمش است را کنار بگذارد. ایلنا درباره این موضوع نوشته:" کنار نیامدن با بازیکنان با تجربه و کلیدی تیم یکی از مشکلات همیشگی یحیی در تیم‌هایش بوده است. تا جایی که عدم پذیرش مهدی مهدوی‌کیا در پرسپولیس حواشی زیادی برای او به بار آورد و چندی بعد وقتی مصطفی دنیزلی از این بازیکن و عملکرد درخشانش در پرسپولیس خصوصا دربی معروف 3-2 استفاده کرد، مجبور شد به اشتباهش اعتراف کند.محسن خیلی در صبا، سوشا مکانی و مهرداد اولادی در نفت و یا مرحوم هادی نوروزی از دیگر بازیکنان با ‌تجربه‌ای بودند که می‌توانستند در تیم‌های تحت هدایت گل‌محمدی عصای دست او در زمین باشند ولی بی‌توجهی این سرمربی جوان به این بازیکنان به خود و تیمش ضربه زد.

 در حال حاضر هم در تراکتورسازی شاهد چنین موردی هستیم و گل‌محمدی پس از اینکه با بازیکنانی مثل کیانی، ابراهیمی و ایرا‌ن‌پوریان مشکل پیدا کرد، چند هفته‌ای است که به محمد نوری، هافبک با تجربه تیمش روی خوش نشان نمی‌دهد و از او حتی به عنوان یار تعویضی هم استفاده نمی‌شود. نوری با وجود اینکه بازیکن جوانی نیست ولی هوش بالای او در بازیسازی در مرکز میدان دقیقا حلقه مفقوده این روزهای تراکتورسازی است و نبود او و اینکه جانشینی با خصوصیات وی در ترکیب حضور ندارد باعث شده مهاجمان سرخپوش این تیم از نرسیدن موقعیت گل گلایه داشته باشند.

۷ ۲  
آی اسپورت
2018-01-12 09:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
ویلی
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۱۰:۲۱
دربی ایمون زائد و دنیزلی فصل قبل از یحیی بود
۶
!!!!!!!!!!!!!!!!!
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۰۰
فقط و فقط مربی خارجیه باکیفیت و امروز هیچ مربی داخلی تو تراکتور موفق نخواهد شد و نتیجه نخواهد گرفت تنها گزینه داخلی که می تونه وجود داشته باشه و به شرط اینکه ازش حمایته معمول و معقولی صورت بگیره رسول خطیبیه و بس ... وگرنه در صورته تکراره رفتاره ناجوانمردانه و غیرفوتبالیه افرادی مثله مدیرعامله بی شرافته وقته تراکتور یعنی عباسی با رسول , علاوه بر نتیجه گیری مهره سوزی خواهیم کرد ..(ولیکن با تمامی این رفتاره مغرضانه رسول هم نتیجه گرفت با تراکتور و قهرمان نیم فصل شد و هم در عرض نیم فصل بازیکنانه جوان و زیرساختهایی برای این تیم ساخت و از هود برجای گذاشت که سالها تراکتور از انها بهره برد ) باید کمی تامل کرد و دید از مربیانی که اومدن و قراره بیان چه بر جای خواهد ماند ...
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر