فهرست
قایدی همچنان به دنبال افزایش قرارداد
قایدی همچنان به دنبال افزایش قرارداد

قایدی همچنان به دنبال افزایش قرارداد

آی اسپورت – مهدی قایدی بر سر بازگشت به تمرینات تیمش نزدیک به دو هفته با مدیران باشگاه دچار اختلاف بود و سرانجام دو روز مانده به بازی نفت مسجد سلیمان سر از تمرین تیمش درآورد.

 بازگشت قایدی این تصور را به وجود آورده بود که شاید مدیران باشگاه استقلال در راستای پذیرش درخواست‌های شماره 10 اقدام‌هایی انجام داده‌اند اما صحبت‌های مهدی قایدی بعد از بازی با فولاد نشان می‌دهد که او همچنان مشکلات حل نشده‌ای با باشگاه استقلال دارد.  گرچه قایدی در میانه‌های راه اعتصاب و نرفتن به تمرین تیمش رسانه‌هایی که صراحتاً از درخواست‌های او رونمایی کرده بودند را حاشیه‌ساز نامیده بود اما رفتار‌های او کاملاً تأیید می‌کرد که در خفا دنبال چه چیز‌هایی است.

 حال هم دوباره قایدی از حل نشدن مشکلاتش با باشگاه استقلال پرده برداشته و در پاسخ به این سؤال که آیا مشکل قراردادت حل شده این اینگونه گفته است: «حل که نشد اما گفته‌اند حل می‌شود. ان‌شاءالله که درست خواهد شد.»

قایدی در شرایطی به دنبال تغییراتی در قرارداد خود است که در دو بازی اخیر هرگز در قامت آن بازیکن آماده‌ای که پیش‌تر می‌شناختیم قد علم نکرده‌ است.

 قایدی در بازی با نفت مسجد سلیمان و فولاد آن آمادگی همیشگی را نداشت و به رغم آنکه توانست یک پنالتی در بازی با فولاد برای استقلال بگیرد اما نمایش خوبی در خط حمله تیمش به اجرا نگذاشت.

 این وضعیت نشان می‌دهد حواس مهدی قایدی همچنان به تیمش متمرکز نیست و او انتظار دارد مدیران باشگاه استقلال زودتر قراردادش را اصلاح کنند.

 شاید قایدی بر این باور است که باید دستمزدش به برخی بازیکنان که ابتدای فصل قراردادشان افزایش چشمگیری پیدا کرد نزدیک شود. به هر حال اگر چنین باشد، قایدی بازیکنی است که ارزش هزینه کردن بیشتر را هم دارد.

البته نباید فضای همکاری میان او و باشگاه استقلال نیز اینگونه باشد که احیاناً به خاطر پرداخت نشدن پول بیشتر، انگیزه‌اش را از کف بدهد و ناخودآگاه دچار کم‌کاری شود. 

 

 

 

۴    
آی اسپورت
2021-03-08 23:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر