فهرست
یک دلیل جدید برای تردید بارسا در جذب نیمار
یک دلیل جدید برای تردید بارسا در جذب نیمار

یک دلیل جدید برای تردید بارسا در جذب نیمار

آی اسپورت - نیمار قصد دارد همین تابستان از پی اس جی جدا شود و کسی در آن تردید ندارد. او در ملاقات اخیر با مدیر ورزشی پی اس جی گفته است که دیگر تمایلی برای ماندن ندارد. نیمار بارسا را بهترین مقصد می داند ولی به دلایلی شاید این بازگشت غیرممکن باشد. بارسلونا حاضر نیست حتی یک یورو برای جذب نیمار هزینه کند و این کار را تنها با معاوضه بازیکن انجام خواهد داد. پی اس جی با این موضوع مخالفت است و حداقل ۲۲۲ میلیون یورو برای فروش او می خواهد.

دلیل دیگر بارسا تردیدها در مورد وضعیت پای راست نیمار است. او در اولین فصل حضورش در پی اس جی، از ناحیه استخوان متاتارس پای راست دچار شکستگی شد و ضمن جراحی، ادامه فصل را از دست داد. فصل گذشته نیز او بار دیگر از همین ناحیه مصدوم شد ولی این بار تصمیم گرفت جراحی نکند و با فیزیوتراپی نزدیک به ۴ ماه به دور از میادین ماند. در حالی که نیمار خود را برای کوپا آمه ریکا آماده می‌کرد، این بار از ناحیه مچ پا آسیب دید و این رقابت ها را از دست داد. در بارسلونا بر این باورند که نیمار این بار هم از ناحیه متاتارس پای راست آسیب دیده ولی پزشکان ترجیح داده اند این مساله را فاش نکنند.

سران باشگاه کاتالان از چندین متخصص که روی پای نیمار کار کرده اند در مورد وضعیت مصدومیت او تحقیقاتی داشته اند و حالا علاوه بر مسائل مالی، به دلیل ترس از بازگشت مصدومیت نیمار، تمایل زیادی به جذب او ندارند. بارسا حاضر نیست ۲۲۲ میلیون یورو برای بازیکنی هزینه کند که در دو سال، سه بار از یک ناحیه دچار مصدومیت شده است.

۲    
آی اسپورت
2019-07-17 18:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر