فهرست
استقلال امیدوار است/ ENTIRE یعنی چی؟
استقلال امیدوار است/ ENTIRE یعنی چی؟

استقلال امیدوار است/ ENTIRE یعنی چی؟

آی اسپورت- آندرانیک تیموریان، سرور چپاروف و روزبه چشمی، 3 بازیکنی هستند که قرار بود پیراهن استقلال را به تن کنند اما نامه محرومیت فیفا و منع نقل و انتقالات این تیم در زمستان، همگی شان را شوکه کرد ولی آنها همچنان امیدوارند در پایان دوره نقل و انتقالاتی ایران، سیستم تی ام اس دوباره استقلال را به رسمیت بشناسد.

نکته نامه فیفا به استقلال استفاده از کلمه   entireدر توضیح دوره محرومیت نقل و انتقالاتی است. در نامه فیفا نوشته شده استقلال از یک دوره نقل و انتقالاتی به صورت کامل محروم است اما مشخص نکرده که بعد از اتمام این دوره نقل و انتقالاتی یعنی پنجره زمستانی، استقلال می تواند بازیکن جدید بگیرد یا نه. فیفا در آخرین نامه اش نوشته استقلال به دلیل پرداخت پول شیحی، متحمل جریمه های بعدی نمی شود ولی همچنان از یک دوره نقل و انتقالات محروم است.

فیفا در نامه اش درباره زمان پایان محرومیت استقلال حرفی نزده و در فدراسیون هم کسی جوابی برای این سوال ندارد پس باید دید تفسیر فیفا از این جمله چیست و آیا استقلال همچنان تا رسیدن به تابستان از نقل و انتقال محروم است یا اینکه می تواند بازیکن آزاد بگیرد.

ساعت یک دقیقه بامداد جمعه، استقلالی ها منتظرند سیستم تی ام اس برای شان فعال شده و آنها بتوانند بازیکنان مدنظرشان را جذب کنند هرچند فدراسیون فوتبال اعلام کرده استقلال شانسی ندارد ولی منصوریان هنوز امیدوار است.

۱۳ ۲  
آی اسپورت
2017-02-01 21:36:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
هرمز
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۱۱
امید به خدا.... نشدم حکمتی بوده. منتظر استعفای قالیباف و تاج هستیم
۹
ایمون زاید10103
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۵۳
پرسپولیسی تیرم ولی دوس دارم براشون باز بشه خیلی سخته امیدوارم بتونن ثبت کنن
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر