فهرست
پرسپولیس نگران تکرار یک اتفاق تلخ
پرسپولیس نگران تکرار یک اتفاق تلخ

پرسپولیس نگران تکرار یک اتفاق تلخ

آی‌اسپورت- اگرچه هنوز راه زیادی تا پایان فصل و معرفی تیم قهرمان لیگ هجدهم باقی مانده است اما می توان گفت پرسپولیس یکی است مدعیان اصلی برای تکرار قهرمانی و هت تریک در بالا بردن جام قهرمانی است. سرخپوشان در حالی سال ۹۷ را به پایان رساندند که با برد در برابر سپیدرود رشت با صدرنشینی به استقبال سال نو رفتند.

این در حالی است که فشردگی امتیازات تیم‌های بالای جدول به گونه ای است که کوچکترین لغزش می ‌تواند به قیمت از دست رفتن قهرمانی در پایان فصل باشد. در این میان به نظر می رسد در پایان فصل حتی کار برای معرفی چهره تیم قهرمان به تفاضل گل نیز کشیده شود ؛ درست مثل ۳ فصل قبل که پرسپولیس در بازی آخر به خاطر تفاضل گل جام را به استقلال خوزستان تقدیم کرد.

اگرچه در حال حاضر پرسپولیس صدرنشین است اما به لحاظ تفاضل گل با تیم های مدعی بالای جدول فاصله دارد و این موضوع می‌تواند در انتهای فصل به ضرر پرسپولیسی ها شود. در پایان بازی های هفته بیست و دوم، شاگردان برانکو در حالی صدرنشینی جدول را به خود اختصاص داده اند که تفاضل گل ۱۷+ را دارند. این در حالی است که استقلال، تراکتور و سپاهان به ترتیب با تفاضل ۲۴ +،۱۸+ و ۱۹+ تفاضل بهتری نسبت به پرسپولیس دارند.

۶ ۴  
آی اسپورت
2019-03-17 02:15:00
نظر دهید

۴ نظر
محسن
يكشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷، ۰۹:۴۵
یعنی واقعاً نمیدونی ملاک دیگه تفاضل گل نیست و بازی رودرو ملاک هست!!؟ یعنی واقعاً کدوم ورزشی نویس بی سوادی اینو نوشته!!؟ قهرمانی را با تفاضل گل از پرسپولیس گرفتند و به اس خوزستان دادند و بعدش هم قانون را عوض کردند و گفتند بازی مستقیم دو تیم ملاک هست.
تراکتور_استرالیا
يكشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷، ۱۰:۰۱
آقای تراکتور شمایی که وزارتخونه و فدراسیون و خبرناهار و گلمحمدی ها پشتت نیسن بهوش باش...
تراکتور_استرالیا
يكشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷، ۱۰:۰۳
تراکتور اینها هر کدوم سه چهار تا محسن دارند که براشون هت تریک کنه. بیدار شو بابا. بیدار شو
Arimoratti
يكشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷، ۱۱:۳۵
از همون سال قانون تغییر کرد و بازی مقابل شده!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر