فهرست
فرشاد شاید برای همیشه دفاع چپ
فرشاد شاید برای همیشه دفاع چپ

فرشاد شاید برای همیشه دفاع چپ

آی اسپورت- برانکو آنقدر که دیگران نگران جایگزین کمال کامیابی‌نیا در داربی هستند، نیست. سرمربی پرسپولیس تصمیم‌اش را گرفته و از میان گزینه‌های زیادی که دستیارانش با او مطرح کردند، بهترین گزینه را انتخاب کرد. پیش از آنکه حسین ماهینی به‌عنوان هافبک دفاعی در داربی انتخاب شود، ربیع‌خواه به برانکو پیشنهاد شده بود که پیشنهاد بدی هم نبود اما مصدومیت او و حساسیت داربی قدرت ریسک برانکو را پایین آورد. حتی برانکو با انتخاب فرشاد احمدزاده به عنوان هافبک دفاعی مخالف بود و در نهایت ماهینی را به‌عنوان هافبک دفاعی انتخاب کرد.

در تمرین دیروز پرسپولیس و حتی پیش از آن برانکو با ماهینی صحبت کرد و او را به لحاظ روحی آماده ساخت تا ماهینی از پس این پست جدید هم بربیاید. سرمربی پرسپولیس صادق محرمی را به دفاع راست برد و فرشاد احمدزاده را به دفاع چپ.  برانکو اعتقاد دارد احمدزاده دیگر از پست دفاع چپ تکان نخواهد خورد و حتی نزدیکانش می‌گویند او دو سال دیگر فیکس تیم‌ملی در دفاع چپ می‌شود و این موضوع را مدیون مصدومیت ربیع‌خواه می‌داند. ترکیب پرسپولیس در داربی شاید صرفا یک تغییر تاکتیکی برای این بازی باشد اما یک فصل جدید در تفکرات تاکتیکی برانکو است. اتفاقی که شاید در فصل بعد هم شاهد آن باشیم. برانکو به یک ایده جدید در بازی گرفتن از ستاره‌هایش رسیده. صادق محرمی در سمت راست و ربیع‌خواه در دفاع وسط و شهاب کرمی در هافبک دفاعی از یک طرف و بازی گرفتن از فرشاد احمدزاده در دفاع چپ از سوی دیگر نشانگر ظهور فصل جدیدی در تفکرات تاکتیکی پروفسور است.

ترکیب پرسپولیس در داربی در صورتی که سرخپوشان مصدومیتی در تمرینات دو روز آینده نداشته باشند، اینگونه خواهد بود؛ بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، فرشاد احمدزاده، صادق محرمی، حسین ماهینی، رامین رضاییان، محسن مسلمان، سروش رفیعی، وحید امیری و مهدی طارمی.

احد علوی، گل

۵ ۴  
آی اسپورت
2017-02-11 12:12:00
نظر دهید

۴ نظر
محسن
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۲۸
به قول کامیابی نیا فرشاد تنها شماره 10 جهانه که نه گل میزنه نه پاس گل میده. جلوی دروازه که میرسه کلاغ میبینه و توپ را به آسمون میزنه. همون دفاع چپ باشه بهتره
۵
ehsan
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۵۳
به نظر من باید انصاری رو ببره دفاع چپ تو دفاع وسط هم از سید جلال و پلیانسکی استفاده کنه و هافبک دفاعی ماهینی رو بذاره چون بازی با سایپا دقایقی که احمد زاده بعد از مصدومیت ربیع خواه دفاع چپ بود اصلا خوب نبود و سر انجام اخراج شد
۱
سهیل
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۴۱
فرشاد سبکی مثل مارسلو یا روبرتو کارلوس رو میتونه در دفاع چپ داشته باشه که با اینکه ضعف های دفاعی دارند ولی اینقدر توی حمله خوبند که مربی حاضره در دفاع چپ بهشون بازی بده.
۲
فرشاد
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۵۱
فرشاد تو دفاع چپ یه‌چی تو مایه‌های جوردی آلبا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر