فهرست
باتیستا جای مسعود/ چرا دو کارته گسترش اخراج نشد؟
باتیستا جای مسعود/ چرا دو کارته گسترش اخراج نشد؟

باتیستا جای مسعود/ چرا دو کارته گسترش اخراج نشد؟

آی‌اسپورت- در نگاه اول به نظر می‌رسد که مسعود ابراهیم‌زاده در دیدار مقابل پرسپولیس دو بار کارت زرد گرفت ولی از زمین مسابقه اخراج نشد. ابراهیم زاده در دقیقه 35 بازی از پشت روی مهدی طارمی خطا کرد که با جریمه احمد صالحی مواجه شد. البته این طور که مشخص است با توجه به این که ابراهیم‌زاده برای پوشش فضای دفاعی‌اش به سرعت منطقه خطا را ترک کرده بود، داور مگنو باتیستا را دید. هافبک دفاعی گسترش‌فولاد در کنار ابراهیم‌زاده قرار داشت و داور به جای این که به ابراهیم‌زاده کارت بدهد، به نفر کناری‌اش کارت داد. در تصاویر تلویزیونی چون این دو بازیکن کنار هم قرار داشتند، کسی شک نداشت که شخص خطاکار کارت گرفته. ولی زمانی که در دقیقه 81 بازی، ابراهیم‌زاده روی علی علیپور خطا کرد، داور بار دیگر به او کارت زرد داد. پرسپولیسی‌ها هم که باور داشتند در نیمه نخست ابراهیم‌زاده به خاطر کارت زردش جریمه شده، اعتراض شدیدی به داور داشتند که این بازیکن دو کارته باید اخراج شود. ولی داور برخلاف همه‌ تصور می‌کرد که خطای نیمه نخست را باتیستا مرتکب شده و در کارت‌هایش هم نام او را نوشته بود. به همین دلیل باتیستا دو بار خطای منجر به کارت زرد مرتکب شد، ولی فقط یک بارش را جریمه شد.

خطای اول
خطای اول

۵ ۱۱  
آی اسپورت
2017-01-23 19:45:00
نظر دهید

۱۱ نظر
بهزاد
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۵۴
آیا این عدالت است (آنطور که مسئولین تیم تراکتورسازی می گویند) که یک تیم به نیابت یک تیم دیگر یک بازی سراسر تدافعی انجام دهد؟ کاری که گسترش فولاد امروز برای تراکتورسازی انجام داد!
آیا تیم های تهرانی همچون پیکان و ... هم حاضرند به خاطر پرسپولیس یا استقلال در برابر تراکتورسازی چنین بازی تدافعی انجام دهند؟
یوسف
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۳۴
کم شعر بگو همیشه بگو!
۱
منتقد
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۳:۲۳
یوسف همان برزو است فقط پالانش عوض شده :))))
۵
منتقد
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۳:۲۳
یوسف همان برزو است فقط پالانش عوض شده :))))
۲
منتقد منصف
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۳:۲۴
آی اسپورت خجالت بکش و اینقدر ضدپرسپولیس نباش!
۳
44446666610
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۵۵
احمد صالحی ملقب به احمد کیسه کش راوی داستان بچرخ بچپ
سایت ای کیسه هم که گفتن نداره
محمد
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۰۵
ماله نکشین،تو همین عکس هم مشخص که به ابراهیم زاده کارت داده،پشت داور به باتیستا ئه،قبلا هم داورهای دیگه تو دنیا همین اشتباه رو کردن، دو تا صحنه مشکوک تو محوطه جریمه اتفاق افتاد ولی داور سه تا اشتباه تاثیرگذار داشت،صالحی و زرگر بدترین داورهایی هستن که من تو عمرم دیدم،از قصد بازی رو متوقف می کنن تا صحنه مشکوکی تو جریمه ها پیش نیاد،همون معدود اتفاق هایی هم که میفته به طور کامل می ر...
بهروز
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۰۷
حيف ك تورج خدافظي كرد وگرنه با داور اين بازي باهم جون ميدادن واسه بسته شدن ب گاري
محمد
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۲۴
کمیته داوران وجدانا این داوری بود. قرار است به قلعه نوعی یک قهرمانی دیگر بدهند. در عصر ارتباطات دیگر ممکن نیست. همانگونه که پایش از استقلال قطع شد. اینبار از فوتبال قطع می شود.
میلاد
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۰۲
خودش مصاحبه کرده گفته دوبار زرد گرفتم
Sirous
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۵:۰۲
توروخدا همه ویدیو ورزش سه در مورد دو کارت زرد ابراهیم زاده را ببینید. اگر توهم زده بودم بگید دیوانم ولی اگر شک کردید یه کاری بخاطر این فساد بکنید. همه یکبار دیگه ویدیو را ببینند. بخدا داور آگاهانه ابراهیم زاده را اخراج نکرد. بعد از خطای دوم سریع کارت زرد را در میاره ولی وقتی نزدیک بازیکن میشه یه نگاه به کمالوند که میکنه تازه میفهمه بازیکن کارت زرد داره. کامل مشخصه هول میشه و با دست چپش کارت را نشون کمالوند میده که یعنی دیگه کارت را در آوردم. ولی از اونجایی که انگار عزمش واسه متوقف کردن پرسپولیس جزمه، از سر استیصال ،اشتباه دوم را میکنه و یک لحظه تصمیم میگیره کارت را بطرف بازیکن شماره چهارده گسترش بگیره تا ببینه میتونه وانمود کنه کارت را بخاطر اعتراض به کس دیگه ای بده یا نه. با اینکه کارت و صورتش را طرف بازیکن شماره چهارده میگیره ولی فورا میفهمه که این قصه هم خریدار نخواهد داشت و ترجیح میده انتقادات واسه اشتباه دو کارت دادن به یکنفر و اخراج نکردنش را به جون بخره ولی از تصمیمش برای اخراج نکردن نگذره. بخدا ده بار ویدیو را دیدم، واسه من واضحه که داور تصمیمش برای اخراج نکردن آگاهانه بوده. بنده پرسپولیسی هم هستم ولی طرفدارای دیگر تیمها با این ذهنیت قضاوتم نکنند. اگر کسی به برداشت من رسید شمارا به خدا قسم هر کار میتونید بکنید تاریشه فساد تو فوتبال خشکانده بشه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر