فهرست
اسماعیلی، جان دوباره استقلال/ 88 به بعد
اسماعیلی، جان دوباره استقلال/ 88 به بعد

اسماعیلی، جان دوباره استقلال/ 88 به بعد

آی‌اسپورت- استقلال منصوریان بازی را طوفانی شروع کرد و در همان دقایق اولیه بارها خط دفاع السد را آزار داد؛ اما هر چه از بازی گذشت، قطری‌ها به جو ورزشگاه آزادی عادت کردند و استقلال هم از آن شور و هیجان ابتدایی فاصله گرفت. با شروع نیمه دوم، السد با رهبری ژاوی میانه میدان را در دست گرفت؛ در حالی که خط هجومی استقلال از کار افتاده بود. حق‌دوست پشت مهاجمان عملکرد دلچسبی نداشت و پاس‌های اشتباه متوالی او، معدود فرصت‌های استقلال را هم به باد می‌داد.

اما در دقایق انتهایی بازی، منصوریان فرشید اسماعیلی را جایگزین مجتبی حق‌دوست کرد تا شماره 88 استقلال دقایق پایانی را به سود استقلال برگرداند. در دو نیمه 15 دقیقه‌ای، اسماعیلی به خوبی توانست با حفظ توپ، تب حملات السد را پایین بیاورد و به بازی استقلال نظم بدهد. در چند صحنه هم با پاس‌های درست و به موقع، باعث شد آبی‌ها با تمرکز دست به حملات خطرناک بزنند.

اوج کار بازیکن جوان استقلال هم زدن ضربه پنالتی بود که با خونسردی و اعتماد به نفس کامل پشت تو ایستاد و توانست گل مهمی را برای تیم منصوریان به ثمر برساند. درخشش سی و چند دقیقه‌ای شماره 88، احتمالا او را برای بازی دربی از روی نیمکت جدا کرده و وارد ترکیب اصلی می‌کند.

۲۵    
آی اسپورت
2017-02-07 23:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر