فهرست
میلان ۳-۰ کالیاری؛ همسایگی با رقیب همشهری
میلان ۳-۰ کالیاری؛ همسایگی با رقیب همشهری

میلان ۳-۰ کالیاری؛ همسایگی با رقیب همشهری

آی اسپورت - شاگردان گنارو گتوزو که در دو دیدار قبلی با نتیجه مساوی متوقف شده بودند، در دیدار امشب مقابل کالیاری کاملا برتر بودند و در نهایت به یک پیروزی پرگل رسیدند. میلان بازی را بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده بود که در دقیقه ۹، کالهان چالهان اوغلو با یک ضربه دیدنی دروازه حریف را باز کند اما واکنش عالی کرانیو، دروازه کالیاری را بسته نگه داشت. اما تنها ۴ دقیقه بعد، روسونری با یک گل به خودی پیش افتاد. ضربه پای چپ محکم سوسو را کرانیو با یک واکنش خوب برگرداند اما توپ برگشتی به چپیتلی برخورد کرد و وارد دروازه کالیاری شد.

برتری میلانی ها بعد از این گل ادامه داشت و بعد از یکی دو موقعیت نصفه و نیمه، این تیم در دقیقه ۲۲ به گل دوم رسید. ارسال عالی کالابریا روی تیر دوم به پاکتا رسید و او بدون اینکه توسط مدافعان حریف تحت فشار باشد، با ضربه بغل پا کار را تمام کرد. پیانتک می توانست خیلی زود فاصله را به سه گل افزایش بدهد اما کرانیو با یک واکنش خوب، مانع از باز شدن دروازه تیمش شد. در دقیقه ۲۷ بازیکنان کالیاری اولین موقعیت جدی شان را روی دروازه میلان ایجاد کردند اما این بار نوبت دوناروما بود که با حضور به موقع، دروازه روسونری را نجات بدهد. برتری میلانی ها در دقایق پایانی نیمه اول ادامه داشت اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید.

نیمه دوم را هم میلان بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی می توانستند به گل برسند اما ضربه والی پیانتک، از بالای دروازه کالیاری به بیرون رفت. برتری میلانی ها ادامه پیدا کرد اما در دقیقه 61، این کالیاری بود که می توانست یکی از گل های خورده را جبران کند ولی باز هم دوناروما با یک واکنش عالی، دروازه تیمش را نجات داد. در مقابل، میلان در دقیقه ۶۲ به گل رسید. ابتدا کرانیو شوت محکم چالهان اوغلو را دفع کرد اما در ادامه پیانتک با یک بغل پای دقیق و حساب شده، کار را تمام کرد. بعد از این گل باز هم میلانی ها تیم برتر میدان بودند و حتی در دقیقه ۸۰، سوسو می توانست زننده گل چهارم میزبان باشد اما ضربه او راهی به چهارچوب دروازه کالیاری پیدا نکرد. در دقایق پایانی بازی تا اندازه ای متعادل شد اما موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد نشد و در نهایت بازی با همان سه گل به پایان رسید.

     
آی اسپورت
2019-02-11 01:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر