فهرست
قابی برای زمانی؛ ابراهیمی با پیراهن الاهلی
قابی برای زمانی؛ ابراهیمی با پیراهن الاهلی

قابی برای زمانی؛ ابراهیمی با پیراهن الاهلی

آی اسپورت – روز گذشته بود که خبر توافق امید ابراهیمی با باشگاه الاهلی قطر منتشر شد. خبری ناراحت کننده که خیلی از استقلالی‌ها از جمله حسن زمانی عضو هیات مدیره باشگاه نمی‌خواستند آن را باور کنند. زمانی ظهر دیروز گفته بود: «امید داریم که امید ابراهیمی در دقیقه 90 بماند. امیدواریم که او سبک سنگین کند و با در نظر گرفتن شرایط ویژه تیم در این فصل همراه ما بماند. انتظار ما این است که امید ابراهیمی پول را ترجیح ندهد و همراه استقلال بماند. او همواره تعصب خود را به پیراهن استقلال نشان داده و می‌خواهیم که بار دیگر این مساله را نشان دهد.»

البته که شب گذشته وینفرد شفر سرمربی استقلال در برنامه «2018» خبر جدایی امید را تائید کرد. اما دقایقی پیش عکسی از حضور ابراهیمی در باشگاه الاهلی و توافقش با این باشگاه منتشر کرد که سندی است بر قطعی بودن این انتقال. عکسی که دیدنش برای حسن زمانی اصلا خوشایند نیست.

 

۷ ۵  
آی اسپورت
2018-07-10 14:31:00
نظر دهید

۵ نظر
كسري
سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۳۲
باز بودن پنجره اين بديهارو هم داره ،اينقدر مسخره كردين پنجره پنجره كردين تا مرغ از قفس پريد
ضد لنگ
سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷، ۲۳:۱۵
نابغه. باز بودن پنجره به این معنی نیست که اگر بسته باشه بازیکن نتونه از باشگاه بره.
شما لنگی ها همه تون انقدر باهوشید؟ چی تو غذات میریزی؟
خودت و این 14 نفری که تا الان لایکت کردن نماینده شعور جمعی لنگی ها هستید.
عمله یاب
سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷، ۲۳:۱۵
آخه الاهلی؟ اگر تیم اروپایی میرفت یه حرفی.
مجتبی
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۰۲:۳۱
منظور کسری اینه که بسته بودن پنجره غیرت بازیکنارو تحریک می کنه و اونا حداقل تا نیم فصل می مونند تا دست باشگاه نیم فصل برای خرید بازیکن باز بشه و جایگزین بگیره.
ضمن اینکه بازیکنایی که تو قرداد شرط پیشنهاد خارجی گذاشتند تعصب و غیرتی به تیمشون ندارند وگرنه بازیکنی مثل مجید حسینی با سابقه 20 بازی کامل تو استقلال و 2 تا بازی ملی نباید به این راحتی و فقط با 100 هزار دلار بزاره بره فقط می شه گفت فساد و دلالی تو بعضی باشگاهها بیداد می کنه
فرهاد
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷، ۰۲:۳۷
پول اورده را پول هم می برد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر