فهرست
حقیقت تلخ معاون حقوقی آبی‌ها؛ مضحک!
حقیقت تلخ معاون حقوقی آبی‌ها؛ مضحک!

حقیقت تلخ معاون حقوقی آبی‌ها؛ مضحک!

آی‌اسپورت- فاجعه‌ای که این روزها یقه تیم‌های بزرگ ایرانی را-از استقلال تا تراکتورسازی- گرفته و آن‌ها را از خرید بازیکن محروم کرده، مقصران زیادی دارد و با بررسی‌ موشکافانه‌تر، شاید حتی رد پای مقصران تا دل جامعه هواداری این باشگاه‌ها -در حمایت‌هایشان از مدیران بمب‌افکن-‌ هم کشیده شود؛ اما چیزی که به وضح دیده می‌شود و اصلا نیاز به نگاهی موشکافانه ندارد، تقصیری است که به گردن عوامل مسئول این باشگاه‌هاست. از هیئت مدیره و مدیرعامل تا معاونان و مشاوران مختلفی که زیر دست آقای مدیر ظاهرا مشغول رتق و فتق امور هستند؛ اما در واقع پیشرفتی در این بین به چشم نمی‌خورد. به خصوص از طرف معاونت حقوقی باشگاه آبی پوش پایتخت.

در روزهای اخیر فرافکنی‌های مدیران خرد و کلان استقلال در برخورد با موضوع محرومیت به تلخی این احکام اضافه کرده است. اگرچه هواداران نسبت به تیم جوان منصوریان دید خوبی دارند و خیلی‌ها این محرومیت را یک توفیق اجباری می‌دانند؛ اما این موضوع از بی‌کفایتی و بی‌مسئولیتی مدیران آبی‌های تهران چیزی کم نمی‌کند. در حالی که استقلال در وضعیتی پرالتهاب قرار دارد، معاون حقوقی این باشگاه پرطرفدار در اقدامی شگفت‌انگیز نسبت به محرومیت احتمالی پرسپولیسی‌ها ابراز خوشحالی کرده و در پی آن صدرنشینی احتمالی آبی‌ها را جشن گرفته است. سوال این است که حتی اگر این خبر در روزهای آینده تایید شود، چه تاثیری در کم‌کاری و ناتوانی بزرگ مسئولان استقلال خواهد داشت؟ در حالی که این معاون به همراه دیگر اعضای تیم مدیریتی با سهل‌انگاری استقلال را در وضعیتی عجیب قرار داده و حتی هنوز هم اصرار دارند که هیچ تقصیری به گردن آن‌ها نبوده، نیست و تحت هیچ شرایطی نخواهد بود. این که یکی از مسئولان باشگاه محروم شده چنین با خیال آسوده و فراغ بال می‌تواند مضحکانه در پی جوسازی برای دیگر باشگاه‌ها باشد، در نهایت یک فرار رو به جلو است که نه تنها تقصیرات عوامل باشگاه استقلال را نمی‌پوشاند، که ابهامات را درباره ندانم‌کاری‌های این افراد بیشتر می‌کند.

۵۵ ۱۷  
آی اسپورت
2017-02-03 20:19:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۷ نظر
P71
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۴۶
وقتی مدیر تیم میره با شاگرداش دیزی میخوره و چک باشگاهو امضانمیکنه ....
۸
كيفور
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۴۷
صدرنشين واقعي ليگ برتر وارد مي شود!
قبلاً هم عرض كرده بودم حسرت لنگپوليس ده ساله ميشه
اين همه زور زديد اخرش سرورتون اومد صدر جدول. ما هم به قانون تمكين ميكنيم . قانون فصل الخطابه
خخخخ
خخخ
۳ ۱
موراتا
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۰۵:۳۴
باش تا صبح دولتت بدمد...
مصطفی
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۴۸
هرکه پشمش بیش پستش بیشتر
۷
امید
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۴۸
چه عجب ما یه متن عاقلانه دیدیم تو این سایت
۵
ع ع ب
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۴۹
این همه حقارت و وقاحت فقط و فقط از یه مسئول باشگاه استقلال بر میاد و لاغیر ...تیمی که کاپیتانش رحمتی ، سرمربیش منصوریان و مدیرش افتخاری باشه حتما مدیر حقوقیش هم زباله اییه که از محرومیت پرسپولیس اعلام خوشحالی می کنه !!! البته این زباله عفونی آرزوی محرومیت پرسپولیس رو به گور می بره !
علی
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۴۹
آقای طاهری :
ترحم بر پلنگ تیز دندان
ستمکاری بود بر زیردستان!
آقا کسر امتیاز از تراکتور را پیگیری کن!
۶
آنتی
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۵۷
منطق استقلالی:
.
.
.
.
چون فیفا استقلال و تراکتور رو محروم کرده، پس پرسپولیسم محروم کرده؛
اما چون فدراسیون پرسپولیسیه صداشو درنمیاره.
ایمون زاید10103
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۰۱
نفهم
تو مکاتبات رسمی رو خبر نداشتی
انوقت مثل یک دلقک (دور از جون دلقک) از منابع غیر رسمی چرت و پرت نقل میکنی؟
۸
امید از تفت
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۰۵
در درجه اول مشکل از خود باشگاههاست. وقتی بازیکن خارجی میگیری باید پولش را بدی. این مشکل برای رئال و بارسا هم پیش اومده بوده. اینقدر ننه من غریبم بازی نداره که. فیفا رأساً با خود باشگاهها مکاتبه کرده و ربطی به فدراسیون هم نداره. وقتی که حتی یک بازیکن غیرمجاز هم استفاده کنی قطعاً و یقیناً و بدون تردید باید بازیها سه بر صفر بشه
۵
کیسه کش
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۱۰
درود بر ای اسپورت... موافقم
۳
کرمانشاه
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۰۹
استقلالی ها و تراکتوری ها به قول محمود جون آب رو بریزید اون جا که داره شدیدا میسوزه
۸
کرمانشاه
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۰۹
استقلالی ها و تراکتوری ها به قول محمود جون آب رو بریزید اون جا که داره شدیدا میسوزه
۴
م.ر
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۴۰
کلا شرافت و مردونگی از بالا تا پایین باشگاه فرهنگی! ورزشی اف سی کیسه! موج میزنه! اون از عوامل باشگاه ! این هم از طرفدارهاش ! طفلکی ها 4 ساله دستشون از بازیکن حریف خریدن و ال سی دی دادن به داورها و... بخاطر رفتن معجزه هزاره سوم کوتاه شده! نهایت بین 4 تا تیم بالاتر از رتبه پنجمی عایدشون نشده...! پر از عقده شدن!
۹
کل باشگاه
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۴۴
یک طنز بزرگ است... از تجاوز به نوجوانان در باشگاه تا دیر فرستادن لیست تیم تا خرید بازیکن میلیاردی در حالی که محروم بودند چهره مضحک تری از چهره معاون حقوقی را ترسیم می کند!
۹
موراتا
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۰۵:۳۳
به کوری چشم این انسان نالایق پرسپولیس محروم نیست تا کور شود هر آنکه نتواند دید
Sirous
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۰۶:۰۲
واقعا نفرت انگیزه این معاون حقوقی استقلال. وقاحت را از دو تا رفتاراش میشه در سر حد ممکن دید.
1 - این آقا که وظیفه اش پیگیری پرونده های حقوقی باشگاه استقلال بوده خیلی راحت در یک پستی که دیروز به نمایش گذاشت فرموده" از منابع غیر رسمی شنیده پرسپولیس محروم شده.... بازهم میگم من از جزئیات پرونده محرومیت استقلال بی اطلاعم" این دو جمله در پست این آقا دیوانه کننده است. آخه مردک موج سوار که مردم دا خر فرض کردی، وظیفه تو جلوگیری از فاجعه محرومیت استقلال بود که نکردی، حالا هم وظیفه اته که پیگیری کنی و از ریز جزئیات مطلع باشی ولی می فرمایی در جریان نیستی ولی از پیگیر پرونده پرسپولیس از منابع رسمی و غیر رسمی هستی!!! الاغ یک نگاه به اسم پست و مقامت بنداز بعد حرف بزن.
2- در کمال وقاحت در یک پست دیگه ماندن روزبه چشمی را منتسب به تلاش و درخواست خودش کرده تا تنها مرحم زخم استقلالیها در این طوفان ویرانگر محرومیت ناشی از بی کفایتی مدیرانی من جمله خودش بود را به اسم خودش بنویسه تا شاید در دل خوادار جا بگیره. این پست فقط بوی ریا و دورویی میداد.
در نهایت انگارهمان بهتر بود که مدیران بی کفایت و مفت خور استقلال حرف نمیزدن و سکوت میکردند تا اینکه با یک نمایش مسخره و سراسر ریا ، بافرض خر بودن هوادار استقلال سعی در خودشیرینی کنند. متاسفم واسه این مردک چاپلوس و حقیر که در مقام وکالت یه باشگاه با تاریخی غنی قرار گرفته. این آقای نامحترم با همین دوتا پست دیروزش نشون داد تنها کاری که شاید ازش بر بیاد اینه که بهش گاری ببندی و بار باهاش جابجا کنی. البته اینم به شرطیه که مفت خوریها از پول بیت المال آمادگی بدنیش را نابود نکرده باشه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر