فهرست
سوال روز؛ سروش عصای دست برانکو می‌شود؟
سوال روز؛ سروش عصای دست برانکو می‌شود؟

سوال روز؛ سروش عصای دست برانکو می‌شود؟

آی اسپورت - سروش رفیعی یکی از خریدهای پرسپولیس در تابستان بود که به توجه به محرومیت نقل و انتقالاتی سرخ‌ها با باز شدن پنجره‌ زمستانی رسما مجوز بازی با پیراهن این تیم را به دست آورد. حضور در لیگ قطر و دوری از میادین به توجه به مشکلات به وجود آمده در فولاد طی نیم‌فصل نخست باعث شد تا رفیعی در روزهای نخست حضور در پرسپولیس از شرایط آرمانی دور باشد، هر چند رفیعی در جریان نیم‌فصل دوم ثابت کرد که با وجود تمام مشکلات سال‌های اخیر هنوز هم بازیکن باکیفیتی است و اصرار برانکو به جذب این بازیکن بی‌دلیل نبوده است.

سروش که پیشتر با فوتبال فانتزی و تکنیکی شناخته می‌شد در دوره دوم حضور در پرسپولیس سبک فوتبالی متفاوتی از خود ارائه داده است. هافبک خلاق پشت محوطه سابق، این روزها در ترکیب پرسپولیس تکل می‌زند، شعاع حرکتی بالایی دارد و با دقت بالا در میانه پاس می‌دهد. سروش برخلاف دوره نخست حضور در پرسپولیس بازیکن موقعیت‌ساز و سازنده گل نیست، بلکه طراحی حملات و بازیگردانی میانه میدان را برعهده دارد و کمک حال فاز تدافعی خط هافبک پرسپولیس است.

رفیعی در بازی با سایپا احتمالا بهترین عملکرد خود در بازگشت به پرسپولیس را داشته، دقت پاس 83 درصدی، 3 تکل موفق، 5 اقدام به شوتزنی و حضور در 5 نبرد هوایی نشان دهنده بازگشت هافبک شماره 7 و شیرازی پرسپولیسی‌ها به روزهای خوب است. درخشش رفیعی در میانه خیال برانکو را از داشتن خط میانی پرقدرت در روزهای پرتراکم لیگ راحت خواهد کرد چرا که این مربی کروات حال برای انتخاب 4 بازیکن خط میانی گزینه‌هایی چون کامیابی‌نیا، نوراللهی، ترابی، رسن، نعمتی و رفیعی به همراه عالیشاه مورد غضب را در اختیار دارد و آمادگی این بازیکنان وی را در انتخاب بازیکنان اصلی دچار مشکل خواهد کرد.

مدال

 

۳۰    
آی اسپورت
2019-04-14 22:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر