فهرست
آمار الحبسی در الهلال؛ 4بازی بدونِ کلین‌شیت
آمار الحبسی در الهلال؛ 4بازی بدونِ کلین‌شیت

آمار الحبسی در الهلال؛ 4بازی بدونِ کلین‌شیت

آی اسپورت – علی الحبسی دروازه‌بان عمانی الهلال فردا شب در ترکیب اصلی این تیم مقابل استقلال قرار خواهد گرفت. الحبسی در سال‌های گذشته عملکردی فوق‌العاده در تیم ملی عمان و در تیم‌های باشگاهی خود در لیگ برتر انگلستان داشت اما او در حال حاضر 36 ساله است و از دوران اوج خود فاصله گرفته است. این را عملکرد او در چند بازی آخرش در ترکیب الهلال نشان می‌دهد.

او در نیم‌فصل دوم لیگ حرفه‌ای عربستان به الهلال پیوست و بعد از یک بازی نیمکت‌نشینی در ترکیب اصلی این تیم قرار گرفت. الحبسی در هر 3 بازی اول خود در برابر تیم‌های الفیصلی، الاتفاق و الاتحاد یک گل خورد. این 3 بازی با تساوی 1-1 به پایان رسید. الحبسی در بازی با الرائد هم نتوانست کلین‌شیت کند هرچند الهلال در این بازی 2-1 به پیروزی رسید. بعد از این 4 بازی، دوباره المعیوف به ترکیب اصلی الهلال برگشت و تا همین بازی شنبه شب در برابر الشباب دروازه‌بان اول تیمش بود. در واقع الحبسی در 5 بازی آخر الهلال نیمکت‌نشین المعیوف بود و اگر مصدومیت او نبود، الحبسی فردا شب هم باید بازی الهلال را از روی نیمکت تماشا می‌کرد. به این ترتیب الحبسی بعد ار 5 بازی نیمکت‌نشینی و بدون حتی یک کلین‌شیت مقابل استقلال به میدان خواهد رفت.  

۱ ۱  
آی اسپورت
2018-02-19 15:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
پیروزی
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۴۰
خدایی فاز لنگی ها خیلی قشنگه..الهلال دوتا خرید خیلی عالی داشته...الحبسی از المعیوف خیلی بهتره و بخاطر شرایط کشورش روحیه بهتری هم داره بعد میگن شانس خخخخ شما که از الهلال 10نفره4تا خوردی هیسسسس
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر