فهرست
انتقاد روز؛ تیم شفر بهتر بود
انتقاد روز؛ تیم شفر بهتر بود

انتقاد روز؛ تیم شفر بهتر بود

آی اسپورت – پیروز قربانی در روزهای اولی که اسنرااماچونی به استقلال آمده بود حامی او بود. به خصوص که قرار بود در کادر فنی او هم باشد. اما بعدا این اتفاق رخ نداد و حالا پیروز تبدیل به یکی از منتقدان استارماچونی شده است. حرف‌های او را بخوانید:

استقلال طرح خاصی ندارد

اگر الان حرف بزنم، یکسری علیه من می‌شوند. فوتبال بازی مربیان است و بازیکنان بر اساس تفکرات مربی تاکتیک‌ها را در زمین اجرا می‌کنند. در بازی با نفت مسجدسلیمان، طرح خاصی از استقلال ندیدیم. اگر شما چیزی دیدید، به من بگویید! یکی از نقاط قوت استقلال نفوذ از جناح راست بود، جایی که وریا غفوری دونده نشان می‌داد و نفوذ می‌کرد، اما در این بازی نفوذ آنچنانی از غفوری ندیدیم. گرفتن دو امتیاز از سه بازی اصلا مهم نیست، چرا که برخی مواقع تیم خوب بازی می‌کند و به آینده امیدوار می‌شویم، اما از استقلال هیچ طرح و تاکتیکی نمی‌بینیم. به جان فرزندم این حرف‌های من ارتباطی به آمدن یا نیامدنم به استقلال ندارد. من آن چیزی را که می‌بینم، می‌گویم.

تیم شفر خیلی بهتر بود

برخی دوستان الکی حرف زده و خوراک غلط به مردم می‌دهند. برای اینکه هوادار چیزی نگوید، حرف‌های الکی می‌زنند، اما من واقعیت را می‌گویم حتی اگر حرفی به من بزنند. ما رگه‌هایی از یک تیم در استقلال نمی‌بینیم.  فوتبال خوبی از استقلال نمی‌بینیم و تیم وینفرد شفر به مراتب بهتر از تیم فعلی بود.

اوضاع پرسپولیس هم خوب نیست

شرایط دربی با همه بازی‌ها فرق دارد. هر بازیکنی که بازی کند، می‌خواهد بهترین عملکرد را داشته باشد. پرسپولیس هم شرایط خوبی ندارد و فکر نکنید همه چیز برای این تیم عالی است. نمایشی که از این تیم برابر تراکتورسازی دیدیم، معمولی و تاکتیک‌شان فوق‌العاده ضعیف بود.

یک ایرانی روی نیمکت لازم است

استقلال ثبات ندارد و شاهد هستیم 15 بازیکن می‌‌روند و 15 بازیکن می‌آیند. باید به استقلال زمان دارد. استراماچونی هنوز شناختی روی فوتبال ایران ندارد و باز هم می‌گویم یک دستیار ایرانی باید کنار او باشد. لزومی ندارد دستیار ایرانی حتما استقلالی باشد، اصلا رحمان رضایی را بیاورند. فقط کسی باشد که به او کمک کند.

۴ ۱  
آی اسپورت
2019-09-16 10:59:00
نظر دهید

۱ نظر
Salar
دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸، ۱۵:۰۹
اصلا هم این انتقادات بخاطر اینکه تو رو نخواست نیست. همش از رو دلسوزیه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر