فهرست
توشاک: نباید مسعود و اشکان را به زمین می‌بردم
توشاک: نباید مسعود و اشکان را به زمین می‌بردم

توشاک: نباید مسعود و اشکان را به زمین می‌بردم

آی‌اسپورت- «پنالتی مانند شرط‌بندی است. مهم‌ترین مساله در پنالتی دروازه‌بان است. بعضی‌ها شاید دوست نداشته باشند پنالتی بزنند. از نظر من اینکه در ضربات پنالتی مقابل صنعت نفت شکست خوردیم نگران کننده نیست.» تراکتورسازی در مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی درحالی که تا دقیقه ۹۰ از صنعت نفت آبادان پیش بود نتوانست برتری‌اش را حفظ کند و با رفتن بازی به ضربات پنالتی، در این دیدار شکست خورد و از دور رقابت‌های جام حذفی حذف شد.

نباید اشکان و مسعود را به بازی می‌بردم

امروز عمل‌کرد خوبی داشتیم و می‌توانستیم بازی را ببریم. ما ۳ بر یک جلو بودیم. پس از نتیجه ۳ بر یک تغییراتی در تیم ایجاد کردیم و دو بازیکن ملی‌پوشم یعنی مسعود شجاعی و دژاگه را وارد زمین کردم. به نظرم این یک اشتباه بود و بازی را از دست دادیم. ما حتی نتوانستیم با این دو بازیکن بازی را تمام کنیم. مسعود شجاعی از داور دیدار کارت قرمز گرفت و اشکان دژاگه به خاطر این که فکر کردم شرایط بازی را ندارد، تعویض شد. در این شرایط خیلی سخت بود که با ۱۰ نفر بازی را ادامه دهیم. در آخر به تیم حریف تبریک می‌گویم ولی برای ما این نتیجه ناامید کننده بود.

اعتراض اشکان به تعویض

زمانی که یک بازیکن بزرگ تعویض می‌شود، مشخص است که نباید خوشحال باشد. من اشکان را درک می‌کنم که از تعویضش راضی نبود.

عبدالله‌زاده و از دست دادن پنالتی

ما ۵ نفر را انتخاب کردیم که ضربه پنالتی بزنند ولی به نظرم مهم نیست که چه کسی پنالتی را خراب کرده است. پنالتی مانند شرط‌بندی است. مهم‌ترین مساله در پنالتی دروازه‌بان است. بعضی‌ها شاید دوست نداشته باشند پنالتی بزنند. از نظر من این که در ضربات پنالتی مقابل صنعت نفت شکست خوردیم نگران کننده نیست. مساله نگران کننده این است که ما بازی را خوب شروع کردیم و توانستیم در بازی پیروز باشیم اما زمانی که دو بازیکن بین‌المللی به بازی آمدند به مشکل خوردیم. ما اشتباه کردیم که وقتی این دو بازیکن دو هفته در کنار تیم‌مان نبودند به بازی آوردیم. ما درباره دو بازیکنی صحبت می‌کنیم که بسیار باتجربه هستند. یکی از آنها اخراج شد و دیگری هم تعویض شد. اشکان انتظاراتی که ما داشتیم را برآورده نکرد. ما امروز دو اشتباه کردیم و بازی را به حریف دادیم. من از هواداران تراکتور عذرخواهی می‌کنم.

کیفیت بازیکنان جذب شده

مردم می‌توانند بازی را ببینند و درباره بازیکنان نظر بدهند اما در نهایت من تصمیم می‌گیرم که چه کسی بازی کند. بعضی اوقات مربیان تصمیماتی می‌گیرند که برعکس جواب می‌دهد. من تصمیم گرفتم که بازی را بدون شجاعی و دژآگه آغاز کنم. این تصمیم درست من بود. من فکر کردم که زمانی که جلو هستیم با آوردن دو بازیکن باتجربه صنعت نفت را کنترل می‌کنیم اما این تصمیم اشتباه من بود.

برخورد انضباطی با اشکان

من دوست ندارم با بازیکنم برخوردی بکنم. وقتی بازیکنی را تعویض می‌کنیم نباید انتظار داشته باشید که بخندد.

او در پایان درباره آخرین وضعیت مذاکره با رامین رضاییان گفت: «من نمی‌دانم.»

۳ ۶  
آی اسپورت
2018-09-15 00:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
فرهاد
شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷، ۰۰:۳۳
توشاک آدم با صداقتی است . واقعیت رو گفته . زنوزی خان راه رو بد جوری اشتباه رفته و فکر کرده میشه با هزینه‌های گزاف و ولخرجی ( البته چون پول رو به راحتی به جیب زده و ..... ) برای خودش محبوبیت کسب کنه و پشت فوتبال حواسها رو از نحوه سرمایه دار شدنش پرت کنه . فوتبال عشق واقعی هم میخواد . تراکتور احتیاجی به قهرمانی پولی نداره و با جوانانش نتیجه میگیره .تراکتور شکست اصلی رو موقعی میخوره که روزی حسابها کنترل بشه و ایشان مجبور به جواب دادن بشه . چیزی که نمیشه سر درآورد اینه که چرا همه این پولداران رانتی و بدهکار سراغ فوتبال و محبوبیت در این رشته ورزشی میزند و چرا زود صاحب ایرلاین میشن ؟ و چرا سراغ حمایت از کشتی ، تکواندو ، شنا و سایر ورزشها نمیرند خدا رحم کنه
گل آقا
شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷، ۰۰:۴۱
انشالله امسال میرن دسته یک راه و رسمش رو یاد میگیرند! خخخخخخخ
در جواب فرهاد
شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷، ۰۰:۵۳
الان مگه چی شده !! اظهار نظر ها در مورد تراکتور بعد باخت واقعا خنده دار هست !! فوتبال همینه یه روزی میبره یه روز هم میبازی !!
باخت امروز هم ربطی به هزینه کردن نداره تعویض های اشتباه توشاک باعث شده تیم ببازه چه ربطی به زنوزی داره !!
این باخت فقط اشتباه توشاک بود خودش هم گفت حالا شما ربط میدی به زنوزی یعنی .....
۶ ۱
فرهاد
شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷، ۰۱:۲۳
به :در جواب فرهاد : البته که بازی برد و باخت داره و کاملا درست میگید و حرفی هم در اون نیست . همه تیمها بالا و پایین دارند و می بازند . من مخالف تراکتور سازی نیستم . ولی نمیشه مواردی که باعث نابودی میشه رو نگفت . زنوزی خان شاید انسان خوبی باشن ولی خوب بودن ایشان دلیل نمیشه نگفت که با پولهای باد آورده و رانتی و ولخرجی بی حساب و کتاب نمیشه انتظار کسب محبوبیت و قهرمانی داشته باشند. بعد هواداران هم ایشان رو قهرمان و کار آفرین بدونن و برایشان مهم نباشه از کجا ، چطور و برای چی این پول هزینه میشه .
.
شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷، ۱۳:۳۱
.
تراختوریسم
شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷، ۱۷:۳۰
جالبه تراختور میبره میگن زنوزی ولخرجی کرده با پول برده!!! تراختور میبازه میگن زنوزی ولخرجی کرده با پول باخته در اینده هم لابد میگن هرتیمی که داره ولخرجی میکنه واسه خودش باس بره لیگ دسته یک !!1
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر