فهرست
ادعای حلالی: پرسپولیس عبدی را نمی‌خواست!
ادعای حلالی: پرسپولیس عبدی را نمی‌خواست!

ادعای حلالی: پرسپولیس عبدی را نمی‌خواست!

آی اسپورت – گلزنی مهدی عبدی در دربی 90 اتفاقی بود که هیچ کس انتظار آن را نداشت. عبدی در 3 هفته قبل حتی یک دقیقه هم برای پرسپولیس به میدان نرفته بود اما در دربی با تصیم غافلگیرکننده کالدرون به زمین رفت و یک دقیقه بعد گل پیروزی پرسپولیس را زد. او بازیکنی است که در رده امیدها هم برای پرسپولیس بازی کرده است. اما اسماعیل حلالی سرمربی تیم امید پرسپولیس در مصاحبه‌ای ادعا کرده که باشگاه پرسپولیس علاقه‌ای به حفظ عبدی نداشت و قبل از شروع فصل می‌خواست او را به تیم دیگری بفرستد. حلالی می‌گوید: «شاید باور نکنید، اما باشگاه پرسپولیس تمایلی برای حفظ مهدی عبدی در ابتدای فصل نداشت و من خیلی تلاش کردم او در پرسپولیس بماند. باشگاه حتی مهدی را به اردوی پیش فصل نبرد و در این وضعیت احتمال داشت از پرسپولیس جدا شود. من به توانایی‌های عبدی ایمان دارم چرا که هر از گاهی بازیکنی مانند او در تیم‌های پایه پیدا می‌شود. او از لحاظ فنی و اخلاقی سطح خوبی دارد. عبدی با هر ۲ پا توانایی شوت زنی دارد و گلش را هم با پای چپ به ثمر رساند. در ضربات پا و سر توانمند و در استارت‌ها هم موفق است. روی میزان دوندگی اش هم بیشتر کار کردیم تا تحرک بیشتری داشته باشد. هفته قبل که عبدی در فهرست ۱۹ نفره پرسپولیس نبود به تمرین‌های تیم امید آمد و طبق صحبتی که با مهدی داشتم به او گفتم بدون توجه به این موضوع دنبال فرصتی باشد تا بتواند توانایی هایش را نشان بدهد. خدا هم به او کمک کرد تا دربی تک گل پرسپولیس را به ثمر برساند. تازه از امروز کار عبدی شروع شد و نباید فکر کند که به نهایت رسیده است. این گل مسئولیت‌های او را بیشتر می‌کند، اما او روحیه خوبی دارد و می‌داند اگر تلاش کند خدا هم به او عزت می‌دهد.»

۲۰ ۳  
آی اسپورت
2019-09-23 01:08:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
محسن
دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸، ۰۱:۱۰
آقای حلالی چی خیال کرده.تیم ما هم مهدی قائدی را داره که قراره بالاخره یه روز یه گل بدرد بخور برا تیم ما بزنه.مثلا گلی که ما را از سقوط به دسته یک نجات بدهد!تازه به اطلاعاتت اضافه کن استقلال ،بازیکن بدردنخور و بی کیفیتی مثل علیپور را هم نخواسته و جواب کرده تا امثال انصاری و پروگوز(بازیکنی که در ابتدای همین فصل با درخواست غرامت مادر استقلال را اذیت کرد)در استقلال بدرخشند و دو فصلی آقای گل بشوند.
وحید بارساپولیسی
دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸، ۱۵:۵۱
اسماعیل حرف نداره/. یاشاسین قارداش اسماعیل پرسپولیسی .. حقا که هم خون و رگ شاه کریم پادشاه پرسپولیسی
۱
فرهاد
دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸، ۱۹:۴۴
حالا یک گل شانسی زده شده انسو فاتی. عمو جمعش کنید این دوتا تیم در و پیت را که سرجمع ده دقیقه بازی نمی کنند ولی یکسال برایهم کری می خوانند چند ساعت بعد بازی چلسی لیورپول را می دیدید تا حالتان از دربی بهم بخورد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر