فهرست
باقری: من را چه به سرمربیگری پرسپولیس؟
باقری: من را چه به سرمربیگری پرسپولیس؟

باقری: من را چه به سرمربیگری پرسپولیس؟

آی اسپورت - بزرگ‌ترین مشکل این روزهای پرسپولیس بازگشت یا جدایی برانکو است که حتی کریم باقری هم نمی‌تواند با اطمینان درباره‌اش حرف بزند: «مشکلات زیادی وجود دارد و هیچ چیز مشخص نیست. باید منتظر باشیم و ببینیم آیا برانکو برمی‌گردد یا نه. اگر برگردد که طبق روال سابق کار را ادامه می‌دهیم وگرنه باشگاه باید تصمیم جدیدی بگیرد. من خودم را درگیر باشگاه نمی‌کنم چون در حیطه وظایفم نیست اما باید ببینیم آیا باشگاه می‌تواند به تعهدات خود عمل کند یا نه؟ همه می‌دانند که بازیکنان هم طلبکار هستند و مطالباتشان هنوز پرداخت نشده.»

حالا پرسش این است که بعد از جدایی احتمالی برانکو ممکن است سرمربی‌گری پرسپولیس را به کریم باقری بدهند ؟ خودش واکنش جالبی دارد: «پیشنهاد سرمربیگری کجا بود! من را چه به سرمربیگری پرسپولیس؟!»

او سپس درباره‌ی برنامه‌ی خودش برای فصل آینده هم گفته: «من با پرسپولیس قرارداد دارم اما هنوز مشخص نیست چه اتفاقی می‌افتد. فعلاً تمام تمرکز باشگاه روی حفظ برانکو است و بقیه‌ی مسائل هم قابل حل.» باقری به اتهام مهندسی‌شده بودن قهرمانی‌های پرسپولیس هم این‌طور پاسخ داده است: «کسی که حرف می‌زند باید بتواند حرف‌هایش را ثابت کند و سند و مدرک داشته باشد وگرنه حرف زدن کاری ندارد و همه می‌توانند صحبت کنند.»

۸ ۴  
آی اسپورت
2019-06-12 15:12:00
نظر دهید

۴ نظر
فرهاد
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸، ۱۹:۱۰
واقعا حیف این شخصیت که در تیم پرسپولیس است. اصلا اخلاقش به پرسپولیسی ها نمی خورد
۱ ۳
چشم درمیارم، پس هستم
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸، ۲۲:۲۰
چطوره بیاد شله که فرهنگ و شعورشون رو جهانی کردن یه دوره اموزش فشرده چشم دراوردن با تیغ موکت بری و اتیش زدن ماشین هم یاد بگیره
شخصیت فقط محرم گوزلی کفترباز
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸، ۰۶:۱۲
خخخخخخ
شخصیت فقط محرم گوزلی کفترباز
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸، ۰۶:۱۲
خخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر