فهرست
سوژه آنلاین: ورود بانوان ممنوع!
سوژه آنلاین: ورود بانوان ممنوع!

سوژه آنلاین: ورود بانوان ممنوع!

آی اسپورت – سوژه های امروز را با یک خبر عجیب از ایسنا شروع می کنیم. دیدارهای دوستانه تیم ملی روسیه و ایران چند سالی است که برگزار می‌شود. این بار ایران و در طی روزهای اخیر میزبان این دیدار دوستانه بود اما اتفاق جالبی و تکراری افتاد و آن این بود که خبرنگاران و عکاسان برای پوشش بازی دوستانه‌ی قهرمان آسیا و نایب قهرمان جهان نمی‌توانستند وارد سالن شوند و این دیدار را پوشش دهند. حتی خبرنگاران خانم نیز اجازه حضور برای پوشش خبری این دیدار را نداشتند.ظاهرا دلیل ممنوع شدن ورود خبرنگاران و عکاسان ایرانی برای بازی دوستانه ایران و روسیه، بازیکنان فوتسال روسیه بوده‌اند که بدون پوشش اسلامی در داخل ایران بازی کرده‌اند، این در حالی است که عکس‌های این بازی در رسانه‌های روسی منتشر شده و حتما این مهم دلیل درستی برای عدم حضور خبرنگاران خانم ایرانی در این بازی نبوده است. البته دختران فوتسالیست ایرانی با پوشش کامل اسلامی مقابل روس‌ها بازی کرده‌اند.

دیدار تیم های فوتسال زنان ایران و روسیه
دیدار تیم های فوتسال زنان ایران و روسیه

بازی تیم ملی مقابل کره علیرغم تمام اعتراضاتی که نسبت به برگزاری آن در روز تاسوعا صورت شد، بدون هیچ مشکلی انجام شد تا دوستان دلواپس، دنبال سوژه دیگری برای دلواپسی باشند. البته با توجه به آنکه گفته می شود احتمالا بازی برگشت تیم ملی مقابل ازبکستان در شب قدر برگزار خواهد شد، رئیس جمهور در جلسه هیات دولت ضمن تشکر از نهادهای برگزار کننده بازی ایران و کره، درخواست کرده که هماهنگی های لازم برای عدم تداخل مسابقات ورزشی با مناسبت ها صورت گیرد.

حسن روحانی
رئیس جمهور در حال دیدن مسابقه فوتبال

در شرایطی که رامین رضاییان هنوز نتوانسته در پرسپولیس به میدان برود، جمله ای از قول مربی این تیم منتشر شده که نشان می دهد کادر فنی پرسپولیس دل خوشی از حساسیت به وجود آمده درباره بازی نکردن رضاییان ندارند. به نوشته 11 نیوز، سر تن چوک در گفتگو با یکی از هواداران پرسپولیس گفته بود آنها باید فشار بیاورند تا حسین ماهینی ملی پوش و فیکس تیم ملی در جناح راست شود، یعنی جانشین رامین رضاییان!

سرتن چوک
سرتن چوک

بحث ماهینی شد. بد نیست به خبر خوب میزان برای این بازیکن خوش اخلاق هم اشاره کنیم. مشکل گذرنامه این بازیکن حل شده و ماهینی مشکلی برای خروج از کشور ندارد. با توجه به اینکه گفته می شد دلیل غیبت ماهینی در اردوهای قبلی تیم ملی مشکل گذرنامه او بوده، باید دید کی روش برای اردوی بعدی، شاگرد سابقش را دعوت می کند یا نه.

حسین ماهینی و قاسم حدادی فر
حسین ماهینی و قاسم حدادی فر

اگر این اتفاق بیفتد، رقابت بین ماهینی و رضاییان به تیم ملی هم کشیده خواهد شد.

ماهینی و رضاییان
حسین ماهینی و رامین رضاییان در تمرین پرسپولیس

 

 

کد خبر: 9408

۱ ۱  
آی اسپورت
2016-10-17 09:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
۱ نظر
برزو
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۰۷
قيافه ى ماهيني رو!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر