فهرست
کاشته دیدنی رضاییان قبل از بازی با پرسپولیس!
کاشته دیدنی رضاییان قبل از بازی با پرسپولیس!

کاشته دیدنی رضاییان قبل از بازی با پرسپولیس!

آی اسپورت - رامین رضاییان پس از سال فوق‌العاده‌ای که در الشحانیه پشت سر گذاشت، با وجود سقوط تیمش مورد توجه الدحیل قهرمان قرار گرفت و در نقل و انتقالات تابستانی راهی این باشگاه پُرستاره شد و امشب در سومین بازی برای تیمش در آسیا به میدان رفته است.

تیم الدحیل در نخستین مسابقه هفته سوم گروه C لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹:۳۰ امشب در استادیوم شهر التعلیمیه به مصاف تیم یک امتیازی شارجه امارات رفته که در ترکیب تیم قطری، رامین رضاییان به‌عنوان مدافع راست به میدان رفته است. الدحیل در دقیقه ۴۱ روی پاس در عمق دودو از میانه میدان و شوت محکم زمینی المعز علی موفق شد دروازه شارجه امارات را باز کند تا به پیروزی یک بر صفر در نیمه اول برسد.

در دقیقه ۵۱ الدحیل صاحب یک ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه شارجه شد که رامین رضاییان با شوت فنی استثنایی توپ را از روی دیوار دفاعی بازیکنان اماراتی عبور داد و دور از دستان دروازه‌بان ملی‌پوش این تیم که شیرجه بلندی زده بود، تبدیل به گل کرد.

ایگور کورونادو در دقیقه ۵۸ از روی نقطه پنالتی دروازه الدحیل را باز کرد تا شارجه امارات امیدوار به جبران نتیجه و بازگشت به بازی شود، اما تلاش آنها مقابل یاران رضاییان ثمری نداشت تا در نهایت نماینده قطر به برتری ۲ بر یک برسد و در جدول این گروه ۶ امتیازی شود.

 

     
آی اسپورت
2020-09-15 21:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر