فهرست
ناراحتی رونالدو در رئال؛ پای پرز در میان است
ناراحتی رونالدو در رئال؛ پای پرز در میان است

ناراحتی رونالدو در رئال؛ پای پرز در میان است

آی‌ اسپورت – یک سال پیش در چنین روزهایی بود که رونالدو قراردادش با رئال را تا 2021 تمدید کرد و همه چیز برای او عالی به نظر می‌رسید. تا همین دو ماه پیش و در مراسم بهترین‌های فیفا نیز رابطه بین رونالدو و فلورنتینو پرز مطلوب به نظر می‌رسید و این دو در کنار هم در لندن حضور داشتند؛ اما همه چیز از دو هفته پیش که رونالدو توپ طلای پنجم خود را در پاریس دریافت کرد، تغییر یافت.

رونالدو پیش از این بارها گفته بود که دوست دارد در رئال بازنشسته شود و البته شایعاتی مبنی بر نارضایتی او از رقم دریافتی‌اش همواره وجود داشت. فوق ستاره پرتغالی امیدوار بود که پرز به او قراردادی جدید پیشنهاد بدهد تا رقم دریافتی او به سطح مسی و نیمار برسد؛ ولی مصاحبه رئیس در پاریس او را کاملا ناامید کرد.

پرز در آن مصاحبه ضمن تمجید از نیمار و اینکه اگر این فوق ستاره برزیلی در رئال حضور داشت، شانس بردن توپ طلایش بیشتر می شد، باعث دلخوری شدید رونالدو شد. پرز همچنین حاضر نشد رونالدو را بهترین بازیکن تاریخ رئال بداند و او را هم ردیف دی استفانو دانست. این برای رونالدویی که صاحب تمام رکوردهای گلزنی در رئال است و در دو سال اخیر، تمام جوایز فردی مهم را از آن خود کرده، غیر قابل قبول بود.

درنقطه مقابل پرز، سرمربی رئال، زیدان، در نشست خبری خود رونالدو را نه تنها بهترین بازیکن تاریخ رئال که بهترین بازیکن تاریخ فوتبال دانست. به همین دلیل عجیب نبود که برخورد رونالدو و پرز پیش از بازی با الجزیره، سرد و بی تفاوت و غیر قابل قیاس با رابطه او با زیدان باشد.

پرز شب گذشته و پس از قهرمانی رئال در جام باشگاه‌های جهان سعی کرد در مصاحبه خود به طور غیر مستقیم از رونالدو دلجویی کرده و با گفتن این جمله که زیر سوال بردن رونالدو، در واقع زیر سوال بردن رئال است، ارزش‌های فوق ستاره پرتغالی را هم ردیف با ارزش‌های رئال مادرید، باشگاهی با 115 سال سابقه دانست. به نظر می‌رسد که پرز قصد ندارد این جنگ سرد را ادامه بدهد؛ ولی این ممکن نخواهد شد مگر با پیشنهاد قراردادی جدید به رونالدو که گویا فعلا در دستور کار باشگاه قرار ندارد.

 

ورزش سه

۱    
آی اسپورت
2017-12-17 16:46:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر