فهرست
کنفرانس کروتونه-یووه؛ تمرکز بالا
کنفرانس کروتونه-یووه؛ تمرکز بالا

کنفرانس کروتونه-یووه؛ تمرکز بالا

آی‌اسپورت- یوونتوس در بازی معوقه سری‌آ توانست کورتونه را 2-0 شکست دهد و مقتدرانه به صدر تکیه بزند. نشست خبری بعد از بازی را می‌خوانید.

آلگری، سرمربی یوونتوس: کروتونه اغلب در دقایق پایانی بازی‌هایش گل خورده است مثل بازی برابر فیورنتینا، میلان و لاتزیو. بنابراین ما می‌دانستیم که کار سختی داریم و آن‌ها فضاها را بسته بودند. می‌توانستیم در سرعت پاس‌هایمان در نیمه اول بهتر عمل کنیم. اما در خط دفاعی، سازمان‌یافته بودیم و اجازه حمله به حریف ندادیم. من از مانژوکیچ پرسیدم که آیا نیاز به استراحت دارد یا خیر که پاسخ او نه بود. پیاتسا جوان است و امروز بسیار خوب بازی کرد. او در نیم فصل دوم بازیکن مهمی برای ما خواهد بود. من فکر می‌کنم که مارکو وقتی فوتبال ایتالیا را به خوبی درک کند می‌تواند پیشرفت زیادی کند. در دو یا سه سال آینده فکر می‌کنم که پیانیچ در جلوی مدافعان بازی کند اما الان او هنوز برای این کار آماده نیست. او به همکاری به دو هافبک دیگر در میانه میدان عادت کرده است و این پست به دوندگی زیادی نیاز دارد و پس از 60 دقیقه، او سرعت و چابکی‌اش را از دست می‌دهد.

رم باشگاه مهمی است و ناپولی هم همین طور اما مهمترین چیز کسب بیشترین امتیاز است. آن‌ها تا پایان کار را برایمان سخت خواهند کرد اما ما تنها روی نتایج خودمان تمرکز می‌کنیم.

     
آی اسپورت
2017-02-09 01:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر