فهرست
قطبی در کنفرانس: پنالتی سپاهان درست نبود
قطبی در کنفرانس: پنالتی سپاهان درست نبود

قطبی در کنفرانس: پنالتی سپاهان درست نبود

آی اسپورت - افشین قطبی در نشست خبری بعد از تساوی یک بر یک مقابل سپاهان، گفت: احساسات زیادی دارم. از حضور این همه هوادار خوشحال شدم. اینکه مردم به این شکل تیم ما را حمایت کردند باعث لذت بیش از اندازه من شد. یک جو بین المللی ساخته شد. به بازیکنان تیمم افتخار می‌کنم.

پنالتی سپاهان درست نبود

در ۳۰ دقیقه اول بازی خوبی انجام دادیم و یک پنالتی ما گرفته نشد. به نظر من حق تیم ما خورده شد چون پنالتی که به سود حریف گرفته شد به نظر ما درست نبود. عکس العمل تیم ما در ۲۰ دقیقه آخر عالی بود. خیلی از تیم‌ها نمی‌توانند در این شرایط به بازی بازگردند اما بازیکنان ما مثل شیر به بازی بازگشتند. به ۲۰ دقیقه آخر بازی هم افتخار می‌کنم. همه دیدند فولاد زنده است و آینده روشنی برای این تیم وجود دارد.

برای قلعه نویی احترام قائلم

برای امیر قلعه‌نویی احترام زیادی قائل هستم. وقتی شما تیم را در کنار زمین هدایت می‌کنید شاید احساسات اجازه ندهد خیلی از مسائل را درست بببینید. فولاد خوب بازی کرد و حقش برد بود اما به صحبت قلعه‌نویی احترام می‌گذارم.

فولاد با این ورزشگاه پیشرفت می کند

همانطور که سال‌ها قبل مردم ایران در این سرزمین متحمد شدند و ۸ سال با صدام جنگیدند و پیروز شدند فولاد خوزستان هم باید الان یکدست شود و در فوتبال قوی عمل کند. باید برای مردانی که در این سرزمین شهید شدند سخت تلاش کنیم و با اتحاد جلو برویم. اگر فولاد یکدست شود و همه دیدگاه خود را برای پیشرفت خوزستان دنبال کنند شک ندارم فولاد با استعداد و پتانسیلی که دارد نه تنها در ایران بلکه در آسیا بهترین شود. این ورزشگاه بسیار خوب است و می‌توانیم روزهای بزرگی را تجربه کنیم.

اسیر جو ورزشگاه جدید بودیم

ما بین دو نیمه این مشکل را حل کردیم. در نیمه اول در این مورد ضعیف عمل کردیم. این مسئله به بازی‌خوانی بازیکنان ما باز می‌گردد. گاهی جایگیری درستی نداریم و عکس العمل‌مان کند است. باید به بازیکنان حق بدهیم. این ورزشگاه جدید است و برخی بازیکنان ما در این جو شوکه شده بودند. البته فراموش نکنید سپاهان هم تیم بسیار خوب و پر مهره‌ای است.

 

۳ ۱  
آی اسپورت
2019-03-15 18:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
آرش6
جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷، ۱۸:۵۲
مضحکه ای به نام لیگ برتر ایران

پنالتی الکی برای سپایان اصفهان

فولاد با پنالتی دروغین در اهواز پرسپولیس را میبرد
پنالتی فولاد مقابل استقلال گرفته نمیشود
پنالتی دروغین برای سپاهان مقابل فولاد گرفته میشود
این است لیگ کثافت ایران
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر