فهرست
ظاهر متفاوت برنابئوی جدید
ظاهر متفاوت برنابئوی جدید

ظاهر متفاوت برنابئوی جدید

آی اسپورت - رئال مادرید قصد دارد برنابئو را به شکلی بسازد که در آینده، این ورزشگاه به اولین منبع درآمد باشگاه تبدیل شود. در حقیقت، علاوه بر ظاهر کاملا متفاوتی که این ورزشگاه به خود خواهد گرفت،  در داخل ورزشگاه نیز برنامه های بسیاری چیده شده است. مرکز خرید جدید، موزه جدید و سرویس‌های تکنولوژی جدید که در راستای چالش برنابئو دیجیتال طراحی شده اند.

در همین راستا، رئال با یکی از بهترین شرکت های دنیا که در ۵ قاره فعالیت دارد و شرکت اول در ساخت مکان های ورزشی است، قرارداد بسته است. در اسپانیا، این کمپانی با بارسلونا برای نوسازی نوکمپ و با اتلتیکو برای ساخت واندا متروپولیتانو همکاری داشته ولی در امریکا، ورزشگاه یانکی ها، ورزشگاه ای تی اند تی و ورزشگاه دالاس کاوبویز را در لیگ فوتبال آمریکایی ساخته است.

در لیگ برتر نیز این کمپانی ماموریت ساخت ورزشگاه جدید تاتنهام را برعهده دارد و همینطور پروژه ورزشگاه اتحاد و کمپ تمرینی باشگاه سیتی را که به یک الگو در انگلیس تبدیل شده، برعهده دارد. مادرید این را می‌داند که برنابئو به خاطر مکانی که در شهر قرار گرفته، امکانات ویژه ای در اختیار باشگاه قرار خواهد داد. در حقیقت برنامه ریزی باشگاه بر این مناسبت است که از این ورزشگاه سالانه ۱۵۰ میلیون یورو درآمد داشته باشد و به منبع درآمد اصلی تیم تبدیل شود.

ورزش 3

۳    
آی اسپورت
2018-11-20 16:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر