فهرست
فدراسیونی‌ها در تراکتور؛ زنوزی دست به کار می‌شود
فدراسیونی‌ها در تراکتور؛ زنوزی دست به کار می‌شود

فدراسیونی‌ها در تراکتور؛ زنوزی دست به کار می‌شود

آی اسپورت – چند روز پیش بود که صادق درودگر به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه تراکتورسازی معرفی و در این تیم مشغول به کار شد. درودگر قبل از این که مدیرعامل تراکتورسازی شود رئیس کمیته بازاریابی سازمان لیگ فوتبال ایران بود. امروز هم خبر رسید که دکتر علیرضا اسدی دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال ایران به عنوان عضو جدید هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی معرفی شده است! حضور مسئولان و مدیران سابق فدراسیون فوتبال در هیات مدیره تراکتورسازی کمی عجیب و معنادار به نظر می‌رسد. شاید هم این اتفاق به دلیل رابطه خوب زنوزی مالک متمول این باشگاه با فدراسیون فوتبال رخ داده است. زنوزی مالک شرکت هواپیمایی آتا هم هست که برای تیم ملی ایران هواپیمای اختصاصی تهیه کرده بود و مشکلات زیادی از فدراسیون و تیم ملی حل کرده بود.

۱۵ ۶  
آی اسپورت
2018-08-08 18:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
فرهاد
چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۴۰
چه شباهت عجیبی !!!!، بابک خان زنجانی مالک هواپیمایی قسم و ایشان هواپیمایی آنا . هر دو فوتبال پرست و حامی مردم فوتبال دوست !!!! . بنده خدا هدایتی نتونست هواپیمایی داشته باشه . ولی نه هواپیما و نه موشک موقعی که وقت حسابرسی برسه اونها رو سوار نمیکنن . الان هم که معلوم شده فدراسیونی های بی لیاقت قبلی و بعدی رو نمک خور کرده . زمان نزدیک میشه . هواداران تراکتور همون طور که قبول نکردن تیمشون با سربازگیری بسته بشه ، اینبار هم قبول نمیکنن شخصی با پول زد و بندی و رانت و در حقیقت پول مردم بیگناه تیمشون بخواد قهرمانی بدست بیاره . آذربایجان اونقدر استعداد فوتبالی داره که مدح گوی این افراد نمیشه . هیچ کارآفرینی امکان نداره بدون زد و بند به این حد از ثروت برسه .
امید
چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۵۴
اسدی همونی بود که نامه محرومیت را قایم کرده بود ولی خود تراکتوری ها با شهباززاده لو دادند خخخخخ
سولدوز
چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۰۸
قربون زنوزی که اتیشی به شما زده که دارین خفه میشین.اشکال نداره هر چقدرم دزدی کنه داره در راه ازربایجان کبیر خرج میکنه.دزد خوده شمایین که از اول انقلاب رو گلوی بیت المال خوابیدین.
زنوزی خواب و خوراک رو از شما گرفته.شما دوس دارین فقط خودتان قوی باشین و همه تیمها ضعیف ولی زنوزی بدموقعی نفستونو برید.فقطو فقط یاشاسین ازربایجان
فرهاد
چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۱۱
منم میگم یاشاسین آذربایجان . دزد دزد است و منم قبول دارم که همیشه از اول انقلاب پولهای بادآورده و رانتی و زد و بندی گلوی مردم رو گرفته . در این مورد فرقی نمی کنه دزدی برای پرسپولیس ، استقلال ، تراکتور ، سپاهان یا هر تیمی باشه .کمی فکر کنید و فریب این افراد که حتما به جایی بند هستن و از عواطف هوادار استفاده میکنن ، نخوریم . شما فکر میکنید کارآفرینی هست که بتونه توی این سن و سال وتوی این شرایط بد و طرف 15 سال به این ثروت برسه . دزدی رو رنگی نکنیم
قارتال
چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۲۲
جناب فرهاد بقول خودتون دزد دزده ،مثل سپاهان حالا حالا قهرمانت ،جامی که که حق ما بود رو به مدد توجه ویژه ی معاون وقت فدراسیون فوتبال و داور بین الخللی !از ما ربودید.خواهشا شما یکی از دزدی حرف نزنید که حال آدم بدجور بهم میخوره.
تراختور
پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۰۵
جناب فرهاد!
بر فرض زنوزی دزد!
دزدی که ملیاردها دلار رو از کشور خارج می کنه و داره تو کانادا آب گرم تنی می کنه با دزدی که به 15 هزار خانوار این ممکلت نون میده یکی نگیریم.
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر