فهرست
آلمان ۰-۱ مکزیک؛ جام سخت‌کوش‌ها
آلمان ۰-۱ مکزیک؛ جام سخت‌کوش‌ها

آلمان ۰-۱ مکزیک؛ جام سخت‌کوش‌ها

آی‌اسپورت- مکزیک با ارائه بازی‌ای جسورانه و جنگنده توانست روی یکی از ضد حمله‌های فراوان خود آلمان را غافلگیر کند و با تک گل لوزانو پیروز میدان شود تا جام جهانی تا اینجا به کام سخت‌کوش‌ها باشد و زنگ خطر جدی برای تیم‌های مدعی به صدا در بیاید.

در جریان نخستین بازی گروه ششم جام جهانی ۲۰۱۸، آلمان با وجود در اختیار داشتن مالکیت توپ و فشار فراوان روی دروازه مکزیک، از ‌گل‌زنی باز ماند و در نهایت با تک گل نیمه اول مکزیک روی ضد حمله، جام ۲۰۱۸ را با شکست آغاز کرد.

ترکیب آلمان

نویر، کیمیش، هوملس، بواتنگ، پلاتنهارت، کروس، خدیرا، اوزیل، دراکسلر، مولر و ورنر

ترکیب مکزیک

 اوچوا، آیالا، سالسدو، لایون، مورنو، هررا، گواردادو، لوزانو، گالاردو، ولا و هرناندز

گزارش بازی

دقیقه ۲: مکزیک در همان ابتدای کار صاحب فرصت خوبی شد اما تکل به موقع بواتنگ مانع از گلزنی لوزانو شد. نویر کرنر ارسالی را در شلوغی محوطه جریمه توانست جمع کند. 

دقیقه ۱۴: داور خطای هند کروس را اعلام کرد. ضربه آزاد ارسالی در موقعیت خوبی به مورنو رسید اما ضربه سر این بازیکن توسط نویر مهار شد. 

دقیقه ۲۸: مکزیک روی یک ضد حمله صاحب فرصت خوبی شد اما مدافعان آلمان پاس ولا در اخرین لحظه قطع کردند تا این فرصت از دست برود.

دقیقه ۳۴: مکزیک مزد بازی خوبش را گرفت و روی یک ضد حمله سریع به گل رسید. توپ در موقعیتی خوب به هرناندز رسید و این بازیکن هم با یک پاس خوب توپ را به لوزانو رساند. این بازیکن به راحتی مدافع آلمان را پشت سر گذاشت و دروازه نویر را باز کرد. 

 دقیقه ۳۹: ضربه آزاد تماشایی کروس به تیر دروازه خورد و توسط مدافعان مکزیک دور شد. 

دقیقه ۶۴: سانتر خوب بواتنگ به کیمیش که جلو کشیده بود رسید اما ضربه برگردان این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت. 

دقیقه ۷۰: هرناندز در داخل محوطه توسط هوملس سرنگون شد اما علیرضات فغانی اعتقادی به پنالتی نداشت و دستور به ادامه بازی داد. 

دقیقه ۷۵: آلمان که در این لحظات فشار حملاتش را بیشتر کرده بود نزدیک بود به گل برسد اما شوت محکم کروس از پشت محوطه با اختلافی اندک از کنار دروازه به بیرون رفت. 

دقیقه ۷۸: مکزیک که روی ضد حملات بسیار خطرناک بود صاحب یک فرصت خوب شد اما لایون ضربه اش را به بالای دروازه زد. 

 

نود

  ۶  
آی اسپورت
2018-06-17 21:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
مارال
يكشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۳۳
حیف شد آلمان باخت !!
۳
حرف حساب!
يكشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۳۸
"آلمان با وجود در اختیار داشتن مالکیت توپ و فشار فراوان روی دروازه مکزیک، از خلق موقعیت صد درصدی باز ماند"???!!!!!!!
مطمئنی بازی رو دیدی؟ 2 بار به تیرک زد المان. ظربه پشت پای گومز یه قدمی دروازه بان اینا 100 در صد نیست؟ اصلا بلدی درصد بگیری؟ میدونی درصد چیه؟
المان یه شاتباه کرد و چوبشم خورد بعد گل خورده جلوی تیم اتوبوسی باید خیلی سرعت بیشتری به بازی میداد که موفق نشد. المان باید اوزیل و مولر و دراکسلر رو دیگه بازی نده ..والی تو گروهی اوت میشن
۳ ۱
مارال
يكشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۵۷
مکزیک فقط دفاع و ضد حمله بود!
۵
حرف حساب!
يكشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۴۱
بیشترین ضربه رو المان از خط خوردن سانه خود. متاسفم که مربی تیم اصلا نمیدونه داره چیکار میکنه .. یه سوال دراکسلر چه برتری به سانه داره. یه فصل تو پی اس جی نیمکت نشین بوده سانه بهرتین بازیکن جوان لیگ اول دنیا یعنی لیگ برتر شده واقعا متاسفم واسه لو و همفکراش..
۳
ميلاد
يكشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۱۰
Wie tief die könige gefallen sind
Ava_86
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۲۶
توی جام جهانی سندروم تیم قهرمان وجود داره امسالم نوبت آلمانه که گرفتارش بشه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر