فهرست
دلیل کسر قرارداد یحیی؛ مصاحبه عجیب!
دلیل کسر قرارداد یحیی؛ مصاحبه عجیب!

دلیل کسر قرارداد یحیی؛ مصاحبه عجیب!

آی اسپورت – باشگاه تراکتورسازی در پی نتایج ضعیف این تیم 20 درصد از قرارداد یحیی گلمحمدی را کسر کرد. در بیانیه صادر شده این باشگاه آمده: «پیرو شکست مقابل استقلال خوزستان و کنار رفتن از مسابقات جام حذفی که می‌توانست موجب کسب سهمیه برای تراکتورسازی گردد، همچنین ارائه بازی ضعیف مقابل پرسپولیس در رقابت‌های لیگ برتر و مصاحبه سرمربی باشگاه،‌ قبل و بعد از بازی مقابل پرسپولیس تهران که موجب تحقیر تیم محبوب آذربایجان گردیده 20% از مبلغ قرارداد آقای یحیی گل‌محمدی سرمربی باشگاه کسر می‌گردد. همچنین انتظار می‎رود در هفته‎های آینده تحول مثبتی در روند حرکتی تیم ایجاد شده و با کسب نتایج مناسب ضمن جبران نتایج ضعیف هفته‎های گذشته سهمیه حضور در مسابقات آسیایی کسب شود.»

 در این بیانیه 3 دلیل مشخص و مجزا برای کسر 20درصدی قرارداد گل‌محمدی اعلام شده. دلیل اول حذف از جام حذفی بود که در ضربات پنالتی و در برابر استقلال خوزستان رقم خورد. مسئولان باشگاه البته بعد از حذف واکنش خاصی نشان ندادند اما ظاهرا باخت به پرسپولیس در تهران باعث شده تا نارضایتی از حذف تراکتورسازی از جام حذفی هم خودش را نشان دهد.

تا اینجا اتفاق عجیبی نیفتاده است اما دلیل سوم واقعا عجیب و باورنکردنی به نظر می‌رسد و آن مصاحبه‌های گل‌محمدی قبل و بعد از بازی با پرسپولیس است که موجب تحقیر تیم محبوب آذربایجان شده است! کاش مدیرانی که به این دلیل 20درصد از قرارداد گل‌محمدی را کسر کرده‌اند مشخص می‌کردند که کجای مصاحبه‌های او باعث تحقیر این تیم شده است!  

۸ ۱۴  
آی اسپورت
2017-12-31 16:49:00
نظر دهید

۱۴ نظر
RED
يكشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۰۱
به خاطر همین دیونه بازیهاست که هیچ وقت هیچی نمی شن از یحیی انتظار داشتن الکی بیاد رجز بخونه .
سولدوز
يكشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۲۰
سرمربی که بیاد تو استادیوم بره طرف افغانی ها باید بیشتر از اینها هم جریمه بشه...حتی نتونست یه تعویض درست و حسابی بکنه اونقد گفتیم عیبی یوخ پررو شد فکر کرد جریان چیه...
شوچاقای
يكشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۳۱
سولدوز، اگه خوب درس بخونی و دکترا بگیری میتونی افغانی بشی خخخخخ. خنده داره که اینها افغانی ها را مسخره می کنند. خخخخخخ
تراختور
يكشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۲۲
افغانی ها رو مسخره نکرد.گفت که مربی تراختور هستی دیگه نباید بری جلوی افغانی ها دولا راست بشی
جواد
دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۱۵
تو خودتو نخود آش مکن برو توکوچه خودت بازی کن
Mn
يكشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۰۳
از این مدیرها ما انتظار بیانیه های با عقل و منطق داریم ! چند فصل پیش سپاهان قهرمانی را از تراکتوریها گرفت اینها هم مدام درحال انتقام گرفتن از پرسپولیس هستن .!!!!!
خدایی
يكشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۰۵
اینا کرکر خنده نیستند!!؟ گفتم خدایی. یحیی جان استعفا بده و بیش از این اعتبارت را خرج این تیم دسته یکی نکن. اینها خرشون از پل گذشته و میخوان مجبور به استعفات کنند. بین پول و اعتبار یکی را انتخاب کن. یا بمون و این تیم را به جایگاه اصلیش که دسته یک هست برسون و اخراج شو و پولت را بگیر، یا از خیر پول بگذار و بخاطر اعتبارت استعفا بده
1
يكشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۵۷
رفتن یحیی به این تیم نفرین شده اشتباه بود الان همه تقصیرها رو انداختن گردن گل محمدی
Amir
يكشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۴۰
این تیم پر از تنفر و فرافکنی شده. هموطنان عزیز و محترم ترک، به پیر به پیغمبر شکست هم بخشی از فوتبال هست. فقط همین رو بپذیرید و این هم خودتون رو به اون راه نزنید.
....
يكشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۰۷
مگه شما همونی نیستی که سر ماجرای قاسم دهنوی به افتادی؟
باقی مانده سایت منفور
محض اطلاعت خواستن نزنی
۲
Azarbaijan
يكشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۴۳
گل محمدی دیگه واسعه هوادران تراکتور چهره منفور شده بهتره زودتر اخراج بشه تا بمونه خیانت کنه...
۵
مهرداد
يكشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶، ۲۳:۲۹
بزرگترین ضعف یحیی گل محمدی اینه که نتونسته با طرفدارای تیمی غیر از پرسپولیس ارتباط خوب داشته باشه

این باعث میشه یحیی گل محمدی هیچ وقت در تیم هایی مثل تراکتور سپاهان و امثالهم که سالهای قبل جلوی تیم های پرقدرت تهران محکم بودن و ضلع سوم و چهارم قدرت بودن محبوبیت و مقبولیت نداشته باشه
۶
a
دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶، ۰۴:۰۲
سرمربی که مدهوش تیم رقیب باشه و قبل از بازی ببازه!! به خاطر عقده گشایی بجای ابراهیمی آزادی رو بفرسته زمین و تو نیمه دوم بفهمه چه غلطی کرده! بعد بازی بجای تمجید از هوادارای تیم خودی که توی بازی غیرخانگی 30هزار نفر حمایت کردن و بخاطر شعور کمه مربی باختن! بره از تماشاگران تیم رقیب تمجید کنه که چند دقیقه قبل بدترین فحش های نژادپرستانه به تیم خودش دادن باید اخراج بشه به عنوان خائن نه اینکه کسر قرارداد! عقده گشایی در همین حد که تو بازی جام حذفی بجای دادن پنالتی به باتجربه ها 2تا بچه رو مامور زدن کرد که تیم حدف بشه!
۲
یونس
دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۳۷
اون مدیره خواسته پرچم خودشو ببره بالا اما نمیدونه چه آسیبی به تیمش زد که حتی تاوانش میتونه سقوط به دسته دو بشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر