فهرست
یورولیگ؛ صعود اینتر و منچستر، آرسنال حذف شد!
یورولیگ؛ صعود اینتر و منچستر، آرسنال حذف شد!

یورولیگ؛ صعود اینتر و منچستر، آرسنال حذف شد!

آی اسپورت - مرحله یک‌شانزدهم نهایی لیگ اروپا با انجام ۱۴ دیدار پیگیری شد و یک بازی هم به تاخیر افتاد. در یکی از حساس‌ترین دیدار پورتو در ورزشگاه خانگی خود از بایر لورکوزن پذیرایی کرد و با نتیجه سه بر یک تن به شکست داد تا با توجه به شکست دو بر یک در دیدار رفت از صعود به دور بعد بازماند و این نماینده آلمان باشد که با اقتدار به دور بعد راه پیدا کند.

رم که در دیدار رفت توانست خنت را با یک گل شکست دهد در دیدار برگشت با تساوی یک بر یک متوقف شد تا در مجموع با نتیجه دو بر یک به دور بعد راه پیدا کند.

در یکی دیگر از دیدارهای حساس که به وقت اضافه کشیده شد، تیم باشاک شهر ترکیه توانست شکست سه بر یک در دیدار رفت برابر اسپورتینک را جبران کند و در وقت‌های اضافی هم یک گل به ثمر رساند تا به دور بعد راه پیدا کند.

منچستریونایتد که در دیدار رفت برابر کلوپ بروژ با تساوی یک بر یک متوقف شده بود، در دیدار برگشت پیروزی پر گلی را به دست آورد و توانست با پنج گل حریف خود را در هم بکوبد تا صعودی مقتدرانه داشته باشد.

اینتر که در دیدار رفت رفت با دو گل لودوگورتس را شکست داد، در دیدار برگشت هم با نتیجه دو بر یک به پیروزی رسید تا در مجموع با نتیجه چهار بر یک صعود کند.

آرسنال هم در زمین خود دو بر یک مغلوب پاناتینایکوس شد تا با توجه به پیروزی یک بر صفر دور رفت و گل خورده بیشتر در خانه، از یورولیگ حرف شود!

نتایج دیگر دیدارها

اسپانیول ۳- ولورهمپتون ۲ (صعود نماینده انگلیس در مجموع دو دیدار)

بازل یک – آپوئل نیکوزیا صفر (صعود بازل)

لاسک ۲- آلکمار صفر (صعود لاسک)

مالمو صفر- ولفسبورگ ۳ (صعود ولفسبورگ)

بنفیکا ۳ – شاختار ۳ (صعود شاختار)

سویا صفر –کلوژ صفر (صعود سویا)

سلتیک یک  –کپنهاگن۳ (صعود کپنهاگن)

آژاکس ۲ –ختافه یک (صعود ختافه)

     
آی اسپورت
2020-02-28 02:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر