فهرست
تغییر عقیده منصوریان؛ ثبات
تغییر عقیده منصوریان؛ ثبات

تغییر عقیده منصوریان؛ ثبات

آی‌اسپورت- سرمربی استقلال در پایان برد شیرین آبی‌ها در آبادان گفته بود که اعتقادی به ترکیب ثابت ندارد و این که هر بازی نفرات اصلی‌اش را تغییر می‌دهد یک تاکتیک فنی مد روز اروپاست؛ اما در بازی‌ بعد آبی‌ها بدون تغییر برابر پیکان قرار گرفتند تا منصوریان شنان دهد به دنبال بازی زیبا حتی او هم نمی‌تواند ترکیب تیمش را تغییر دهد. استقلال پیکان را هم شکست داد و در بازی با ماشین‌سازی، به جز تغییرات اجباری محرومیت و مصدومیت، منصوریان تغییری در ترکیبش ایجاد نکرد. حالا سرمربی آبی‌ها هارمونی ترکیب تیمش را پیدا کرده و بازیکنان جوانش به بهترین شکل اعتماد او را پاسخ داده‌اند. بعد از بازی‌ها و نتایج خوب استقلال در نیم فصل دوم، منصوریان به ترکیب اصلی شامل 11 بازیکن فیکس و 2 تا 3 ذخیره دست پیدا کرده و استقلال هم با این مدل چینش بازی روان‌تری را به نمایش می‌گذارد.

حالا استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های فصل باید برابر السد قطر قرار بگیرد. منصوریان این بار هم ریسک نمی‌کند که تغییرات زیادی در ترکیب تیمش ایجاد کند. جلوتر از رحمتی، احتمالا زوج رابسون-پادوانی به مانند بازی ماشین‌سازی حضور خواهند داشت و غفوری و زکی‌پور در کناره‌ها. در خط هافبک هم ابراهیمی، نورافکن، برزای و حق‌دوست در سطح آمادگی بالایی قرار دارند و احتمال تغییر عقیده منصوریان درباره حضور فیکس این بازیکنان بسیار کم است. نسبت به دیدار ماشین‌سازی، فقط خسرو حیدری است که احتمالا بازی را از روی نیمکت شروع خواهد کرد تا دوباره کاوه رضایی به جای خودش برگردد. علی قربانی هم که در خط حمله، ستاره بی‌چون و چرای دو هفته اخیر آبی‌ها بوده، باز هم امید منصوریان برای باز کردن دروازه حریف خواهد بود.

۴ ۱  
آی اسپورت
2017-02-06 23:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
موراتا
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۳:۵۳
اون موقع که اون حرف رو زد فکر میکرد پیرمردهایی که خریده میان و فیکس میشن خواست جلو جلو جواب انتقادات رو داده باشه ولی با خوش شانسی که استقلال آورد و توفیق اجباری محرومیت از حضور خریدهای پیر حالا علی منصور مجبوره به همون گروه جوان و موفق درون زمین اعتماد کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر