فهرست
پست اینستاگرامی، دلیل اخراج موقت مدافع ذوب
پست اینستاگرامی، دلیل اخراج موقت مدافع ذوب

پست اینستاگرامی، دلیل اخراج موقت مدافع ذوب

آی اسپورت - ذوب آهن اصفهان یکی ازسه نماینده ایران در آسیا بعداز هفته ها ناکامی توانست در ورزشگاه امام رضا با تک گل ارسلان مطهری به برتری برسد تا علیرضا منصوریان  سرمربی این تیم نفس راحتی بکشد و با یک روحیه مناسب قدم در جام باشگاه های آسیا بگذارد. اما آنچه که دراین تیم جلب توجه کرده غیبت هادی محمدی مدافع میانی این تیم در چند بازی اخیر است که نام او حتی در لیست 18 نفره تیم هم دیده نمی‌شود. این در شرایطی است که هادی محمدی هیچ گونه مصدومیتی هم ندارد.

او بعد از این که در بازی مقابل الزوراء عراق در ترکیب ثابت تیم قرار نگرفت تصمیم به انتشار یک پست در صفحه شخصی خودش با لباس تراکتورسازی در اینستاگرام گرفت که  در کپشن این پست با نوشتن این عبارت «مسئول شادی هرکسی خودش است» به نوعی اعتراض خود را نسبت به نیمکت نشینی ابراز داشت. گویا در تمرین روز بعد علیرضا منصوریان از او دلیل این اقدام را سوال می کند اما محمدی به جای آنکه از کار خود متنبه شده باشد بر رفتار غیرحرفه‌ای خودش پا فشاری کرده و سرمربی تیم مجبور به اخراج او ازجلسه فنی تیم می شود. به همین خاطر در حال حاضر به تشخیص منصوریان محمدی تمریناتش را جدا از سایر بازیکنان پی می گیرد و فعلا جای خود را به مدافع جوان تر داده و در خط دفاع از زوج وحید محمد زاده و محمد نژاد مهدی استفاده می‌شود.

منصوریان که پیش ازاین علت نیمکت نشینی هادی محمدی را صرفا به  خاطر مسائل بدنی اعلام کرده بود از مدافع با تجربه خودش انتظار داشت رفتاری حرفه ای ترداشته باشد اما گویا این مدافع هنوز از این اقدام خود ابراز پشیمانی نکرده است.

این درحالی است که اگر کارنامه علیرضا منصوریان را بخواهیم مرور کنیم متوجه می‌شویم که وی علی رغم  رابطه بسیار نزدیکی که با بازیکنان خود دارد در حیطه عدم رعایت مسائل اخلاقی  بر خلاف اشتباهات فنی، بسیار سختگیر عمل می کند.  کافی است برای مثال به نوع واکنش وی در قبال علیرضا بیرانوند و مهدی رحمتی  اشاره کنیم تا هرچه بیشتر به پافشاری منصوریان در خصوص مسائل اخلاقی پی ببریم. همان طور که وی خودش در دوران بازی جزو بازیکنان بسیار با اخلاق به شمار می رفت.  هر چه هست این مدافع از لیست بازی آسیایی ذوب‌آهن برابر النصر خط خورده و باید دید در نهایت این ماجرا با تدبیر سعید آذری به کجا ختم بخیر می‌شود.

ورزش 3

۷ ۳  
آی اسپورت
2019-03-10 23:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
علی
دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷، ۰۰:۳۹
یاشاسین هادی باتعصب
۸
Hhm
دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷، ۰۱:۵۱
آنها که قلم فروخته و مافیای عمل نمیکنن میدانند و میگویند که منصوریان جز بهترینهای آسیا بود از نظر فنی که اگر نبود رفتار مربی تیم ملی وقت منصوریان سزاوار خیلی بیشتر از این ها بود و از نظر اخلاقی باور کنید وقتی در خیابانی دست فروشی میکردم او را هر روز میدیدم و روزی نبود به آن خدا قسم روز نبود که از ما شین پیدا نشود مرا در آغوش نکشد و احوال خود کسبم را نگیرد و وقتی کنار زمین رفتار مرام وار و صادقانه ذاتی خود را انجام میداد من که تجربه برخورد با او را داشتم میدانستم که او ذاتن اینگونه است، و افسوس خوردم گریه کردم که بعضی به او تهمت زدن که فیلم بازی میکند، خیلی مردی خدا میداند که بعد تو مردی نیست حداقل در این فوتبال
۲
یاشاسین تراکتور
دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷، ۰۸:۲۷
یاشاسین هادی محمدی گل
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر