فهرست
سیدجلال شاکی است، اما حرف نمی‌زند!
سیدجلال شاکی است، اما حرف نمی‌زند!

سیدجلال شاکی است، اما حرف نمی‌زند!

آی اسپورت - از سری رقابت‌های هفته چهاردهم لیگ برتر تیم فوتبال پرسپولیس به مصاف گل‌گهر سیرجان رفت و به برتری ۲ بر یک رسید. در این دیدار سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس برخلاف تصور همگان روی نیمکت نشست تا محمدحسین کنعانی‌زادگان به ترکیب اصلی برگردد!

شاید کالدرون می‌خواست به مدافع باتجربه و سن و سال‌دار خودش استراحت بدهد یا اینکه خواهان ترمیم خط دفاعی بود، اما این رفتار خوبی نیست که با کاپیتان پرسپولیس پیش گرفته‌اند. خیلی‌ها معتقدند حق کاپیتان پرسپولیس این نیست چراکه از هر لحاظ آماده است.

هرچند سیدجلال حسینی پا به سن گذاشته، اما مهیای بازی است و همیشه بدنش را آماده نگه می‌دارد. سیدجلال می‌تواند به خط دفاع پرسپولیس آرامش و نظم بدهد. سیدجلال حسینی و شجاع خلیل‌زاده بهترین زوج دفاعی را در سال‌های گذشته تشکیل داده‌اند.

چه بسا اگر سیدجلال در ترکیب پرسپولیس بود با توجه به تجربه و قدرت رهبری اش می‌توانست بچه‌های جوان‌تر را راهنمایی کرده و تیمش را جمع و جور کند تا در دقایق پایانی گل نخورد. از طرفی پرسپولیس با زوج سیدجلال حسینی و شجاع خلیل زاده در دو بازی گذشته گلی دریافت نکرده بود. این تیم بدون بیرانوند در اصفهان و برابر ذوب‌آهن با همین زوج هماهنگ در مرکز خط دفاع گلی نخورد و کلین‌شیت کرد ولی کالدرون دوباره به ترکیب دفاعی خودش دست زد و در دقایق پایانی هم گل خورد.

شاید برد و ۳ امتیاز بازی با گل‌گهر سیرجان به پرسپولیس رسیده باشد، اما گل خوردن آن هم در دقایق پایانی و در خانه توجیهی ندارد. این گل می‌تواند شخصیت پرسپولیس برنده را تخریب کند. شنیده‌ها حکایت از آن دارد که سیدجلال حسینی به عنوان کاپیتان پرسپولیس و پرافتخارترین بازیکن تاریخ لیگ برتر کشورمان به شدت از این مسائل شاکی است. با این وجود سیدجلال برای حفظ آرامش پرسپولیس سکوت کرده و حرفی نمی‌زند.

 

خبر ورزشی 

۶ ۳  
آی اسپورت
2019-12-13 12:40:00
نظر دهید

۳ نظر
کیسه حکومتی
جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸، ۱۳:۰۸
وقتی یه هفته اس کل مملکت برای تیمت بسیج میشن، میزبانی رو از حریف میگیرن، روز بازی رو به خاطرت تغییر میدن، با ساعت بازی تون حال نمیکنید تغییر میدن ولی بازم مثل سگ از پرسپولیس میترسین
امیر
جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸، ۱۹:۵۶
چقدر از قدرت پرسپولیس میترسید
حالا گیر دادین به اینکه رابطه سید و کالدرون رو خراب کنید
بسووز نویسنده
#هرچی کالدرون بگه
۱
فرشاد
جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸، ۲۱:۰۸
این چجور مزخرفیه؟ مربی رو‌ متهم می‌کنین که چرا بازیکن ۳۹ ساله رو میشونه رو نیمکت و به ۶ ماه دیگه فکر می‌کنه؟ سید جلال اگر رسمن اعتراضی بکنه میدونه که پذیرفتنی نیست. خدمت به تیم یعنی در اوج امادگی بتونی فکر کنی که تیم از تو مهمتره.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر