فهرست
قاب روز: این بختیار خوشحال
قاب روز: این بختیار خوشحال

قاب روز: این بختیار خوشحال

آی اسپورت- بختیار رحمانی جزو آن بازیکنانی بود که با عشق و علاقه به استقلال آمد. کاری به مبلغ میلیاردی‌اش نداریم اما او حتی قبل از شروع فصل نقل و انتقالات استقلالی شده بود. حتی هواداران تراکتور بازی ضعیف او را به دلیل عرق بیش از حدش به استقلال می‌دانستند. نظریه‌ای که البته بعدا مشخص شد که نادرست بوده چون بختیار در استقلال هم همان کیفیت را و البته بسیار پایین‌تر ارائه کرد. باز هم کاری به مبلغ قرارداد میلیاردی‌اش نداریم که از نالایقی مدیران استقلال بود. بختیار بدون هیچ ناز و ادایی استقلالی شد. بدون این که یک روز به پرسپولیس برود و یک روز از پیشنهاد خارجی‌اش بگوید آمد و با استقلال امضا کرد و به تمرین رفت. باز هم کاری به مبلغ میلیاردی‌اش نداریم. او واقعا استقلالی بود.

روزی که پیراهن تیم محبوبش را برتن کرد به اندازه همین عکس خوشحال بود. شاید حتی بیشتر. اما این چهره‌اش بعد از جدایی از محبوبش بسیار جالب است. آنقدر از گرفتن رضایت‌نامه اش از استقلال خوشحال است که خوشحالی‌اش حتی از عکس هم بیرون می‌زند. چه اتفاقاتی افتاد که عاشق استقلال را به یک جداشده خوشحال تبدیل کرد. کسی چه می‌داند؟ اما هر چه هست همه چیز را نمی‌شود فقط و فقط به کیفیت فنی او ارتباط داد. شاید این قضیه را بعدا یک مربی بهتری ثابت کند که بختیار خیلی هم بازیکن بدی نبوده است.

۱۲ ۳  
آی اسپورت
2017-01-16 17:01:00
نظر دهید

۳ نظر
یوسف
دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۰۲
معلوم نیست از کجا میگین بازیکن خوبی نبوده! لیگ قهرمانان پارسال یادتون رفته؟! دور برگشت لیگ یادتون رفته؟! درسته ستاره تراکتور نبود ولی تو نتایج دور برگشت تراکتور هم کم تاثیر نذاشته بود. تو دور رفت هم چند بازی فوق العاده داشت مثل بازی با ذوب که تا وقتی که تو زمین بود تراکتور چهار به یک از ذوب پیش بود. منتها بازی با استقلال و پاس هایی که به بازیکن سرخ پوشی ختم نمی شد جای شکی باقی نذاشت که بختیار بختیار همیشگی نیست. پست بعد بازیش هم که نوشت فدای سرم این فرضیه رو تقویت کرد! اگه اضافه خدمت نمی خورد که همون نیم فصل داشت می رفت استقلال!
۲ ۱
برزو
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵، ۰۴:۴۶
بختيار يكي از بمب هاي بدون چاشني روزگار بود
۱
آرش
دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۰۳
این رو مقایسه کنید با روز رفتن نوراللهی

بختیار کلاه گشادی بود که به سر کچل منصوریان رفت

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر