فهرست
امیدواری برانکو؛ چرا نتوانیم ۵گل به الهلال بزنیم؟
امیدواری برانکو؛ چرا نتوانیم ۵گل به الهلال بزنیم؟

امیدواری برانکو؛ چرا نتوانیم ۵گل به الهلال بزنیم؟

آی اسپورت – برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس - الهلال امیدوارانه صحبت کرد. البته طبیعی بود که او این طور حرف بزند. چرا که دوست ندارد شاگردانش ناامیدانه وارد زمین شوند. اما خودش هم می‌داند که تیمش کار بسیار سختی دارد.

-فردا بازی سختی داریم و بازی دوم‌مان را در نیمه نهایی انجام می‌دهیم. ما در نیمه اول نتیجه خوبی نگرفتیم و چهار گل خوردیم. ما ادعا داریم که الهلال که جزو تیم‌های خوب آسیاست را می‌توانیم شکست دهیم و به فینال برویم. طبیعی است که کار خیلی سختی داریم، اما این ورزش است. هر چیزی ممکن است و مشابه زیادی هم داریم. الهلال یکی از بهترین تیم‌های آسیاست و اگر فردا به فینال صعود کند، مطمئنم قهرمان آسیا می‌شود. با این حال اجازه بدهید ما ادعا کنیم که تیم خوبی داریم و حتی به خودمان این حق را می‌دهیم که امیدوار باشیم. تمام تلاش خود را خواهیم کرد که فردا پیروز شویم. الان نتیجه خوبی برای الهلال به وجود آمده، اما این امکان وجود دارد که همه چیز تغییر کند.

-طارمی دو سال بهترین بازیکن ایران و آقای گل ایران بوده است. او در لیگ قهرمانان آسیا هم آقای گل بود و غیبتش فقدانی بزرگ است. احمدزاده هم به دلیل مصدومیت در اختیار ما نیست، اما ما فردا با تمام توان هدف‌مان را دنبال خواهیم کرد.

-شما اشاره کردید که ما بدون بازیکن خارجی به یک چهارم نهایی آمدیم. این دلیل بزرگی برای اعتماد من به بازیکنانم است و این اتحاد و شوق همبستگی آنها را نشان می‌دهد. ما امیدوار هستیم و این امید را هیچ‌کس نمی‌تواند از ما بگیرید. این نیمه نهایی آسیاست و تمام تیم‌ها با کیفیت بالا در اینجا حضور دارند.

-سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این سؤال که آیا پرسپولیس می‌تواند قهرمان آسیا شود یا نه، گفت: بله، شما فکر می‌کنید اگر ما بالا برویم، اتفاقی غیر از این رخ بدهد؟ اگر به فینال برویم، حتماً همین‌طور خواهد شد.

 

 

۶ ۶  
آی اسپورت
2017-10-16 12:58:00
نظر دهید

۶ نظر
چهارکوویچ
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۰۸
چهارکوویچ باز توهم زد

جرات داری حمله کن اینبار یازده نفره میترکوننت
عمر الخریبین
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۳۶
من راجع به صحبتش حرفی ندارم.فقط برای 5 گل زدن باید پرسپولیس سراپا حمله باشه و اونوقته که ...
امید از تفت
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۴۷
۵-۰ یا ۶-۱ یا یا ۷-۲ فرقی نمیکنه. مهم صعود پرسپولیسه. انشاألله صعود حماسی پرسپولیس به فینال آسیا
۱ ۲
تفت بده
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۵۶
بنظرم از خوب جایی پیام میدی

ناامید جان!

همچنان ... تفت بده
خاطره الهلال
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۳۶
خخخخخخخ برو تیمارستان خودتو معرفی کن.
خاطره الهلال
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۳۵
اینقد نگو 5 گل بیشتر یاد الغرافه میافتیم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر