فهرست
اسکوچیچ با سه لژیونر شالروآ هم دیدار کرد
اسکوچیچ با سه لژیونر شالروآ هم دیدار کرد

اسکوچیچ با سه لژیونر شالروآ هم دیدار کرد

آی اسپورت - هفته دوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در حالی برگزار شد که دراگان اسکوچیچ روز دوشنبه تماشاگر بازی استقلال برابر الاهلی عربستان در کویت بود و سپس بلافاصله به امارات رفت تا دیدار پرسپولیس برابر الشارجه را تماشا کند. این مربی 51 ساله کروات حالا تصویری از خود در باشگاه شارلروآ به اشتراک گذاشته که او را در کنار سه بازیکن ایرانی این تیم یعنی کاوه رضایی، علی قلی زاده و یونس دلفی نشان می دهد.

کاوه رضایی طی دوران حضور کی روش در تیم ملی مورد نظر این مربی پرتغالی قرار داشت ولی در شرایطی که روزهای خوبی را نیز سپری می کرد، در نهایت در فهرست 23 نفره تیم ملی برای جام جهانی 2018 قرار نگرفت؛ حالا اما دراگان اسکوچیچ با سفر به بلژیک و حضور در باشگاه شالروآ نشان داده که توجه ویژه ای به سه بازیکن، به خصوص کاوه رضایی خواهد داشت که طی هفته های اخیر ستاره تیمش بوده است.

همچنین علی قلی زاده به دلیل سرعت و تکنیکی که دارد، مورد توجه ویژه کارلوس کی روش بود و با وجود مصدومیت او را با خود به جام جهانی روسیه برد. با حضور ویلموتس، علی قلی زاده زیاد مورد توجه این مربی قرار نگرفت ولی با حضور اسکوچیچ این بازیکن جوان بار دیگر به دنبال پیدا کردن جایگاهی در تیم ملی است که در دوران کی روش به دست آورده بود.

     
آی اسپورت
2020-02-21 21:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر