فهرست
اعتراف خداداد؛ اشتباه کردم به پرسپولیس نرفتم
اعتراف خداداد؛ اشتباه کردم به پرسپولیس نرفتم

اعتراف خداداد؛ اشتباه کردم به پرسپولیس نرفتم

آی اسپورت – یکی از نکات عجیب زندگی ورزشی خداداد عزیزی این است که او با آن توانایی‌هایی که داشت چرا هرگز در تیم‌های سرخابی بازی نکرد. البته همه می‌دانند که او بارها از هر دو تیم پیشنهادهایی داشته اما این که چطور شد که نه به استقلال رفت و نه به پرسپولیس خیلی عجیب است. حالا خودش هم پیشنهاد استقلال و پرسپولیس را تائید کرده و هم داستان توافق نکردنش با این تیم‌ها. البته او به طور کمکی و قرضی برای پرسپولیس بازی کرد. آن هم در آسیا. این هم توضیحات خداداد:

از هر دو تیم پیشنهاد داشتم. یک بار با استقلالی‌ها‏‌، دقیق خاطرم نیست با علی نظری جویباری به رستوران رفتیم یا کامران منزوی و شاید هم هر دو، ولی به توافق نرسیدیم. سال ۱۳۸۰ و پس از بازگشت از امارات بود که استقلالی‌ها سراغم آمدند، اما سر مسائل مالی به توافق نرسیدیم.

راستش را بخواهید سال ۸۴-۸۳ بود که به دفتر خود علی‌آقا پروین رفتم. خاطرم هست با علی‌آقا به توافق هم رسیدیم، ولی همان لحظه اکبر یداللهی که در پاس با هم بودیم زنگ زد. تماس گرفت و گفت تیم عقاب می‌خواهد در لیگ دسته اول فعالیت کند و من و مهدی هاشمی نسب و دو، سه تا از دوستان دیگر هم آمدیم اینجا و فقط تو را کم داریم. من همان جا از آقای پروین عذرخواهی کردم. اواخر فوتبالم بود و بیشتر می‌خواستم برای دل خودم بازی کنم. می‌خواستم کنار دوستانم باشم و با اجازه علی‌آقا آن تصمیم را گرفتم. قبول دارم اشتباه کردم. پیشنهاد پرسپولیس خیلی خوب بود.

۱۶    
آی اسپورت
2018-09-14 09:00:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر