فهرست
نقل قول‌های روز: فرهاد بهترین گزینه است
نقل قول‌های روز: فرهاد بهترین گزینه است

نقل قول‌های روز: فرهاد بهترین گزینه است

آی اسپورت - این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در چند ساعت گذشته

 منتظر روز بازی با پرسپولیس هستم چون برانکو گفته بود مرا نمی‌شناسد. می‌خواهم برابر تیمش بازی کنم تا مرا خوب بشناسد. هرچند هدف ما فعلا ذوب آهن است.

کری آلویس نانگ مهاجم تیم پارس جنوبی برای پرسپولیس و برانکو

 

قصد دخالت در امور استقلال را ندارم و فقط به عنوان یک هوادار قدیمی این تیم پیشنهاد می‌کنم مدیران استقلال هر چه زودتر فرهاد مجیدی را بیاورند، چون او بهترین گزینه و حلقه گمشده استقلال است. به هر حال بودن فرهاد می‌تواند خیلی به شفر و این تیم کمک کند. مهم‌تر آن که هواداران استقلال هم همین را می‌خواهند و می‌توان روی خواسته این عزیزان بیشتر فکر و تأمل کرد.

نظر مهدی پاشازاده 180 درجه با نظر مدیرعامل و اعضای کمیته فنی استقلال متفاوت است

 

متاسفانه وقتی عکس قائدی را کنار نصرالله عبداللهی دیدم که با دمپایی نشسته و پای خود را مقابل عبداللهی و محمدنوری دراز کرده است تاسف خوردم که چرا کسی تا به امروز به این بازیکن یاد نداده که هم با دمپایی در تمرین حضور پیدا نکند و هم مقابل بزرگترش رعایت کسوت را بکند. قائدی باید بداند تیمی که در آن بازی می کند مردان بسیار بزرگی حضور داشته اند که از لحاظ شخصیتی و فرهنگی در سطح بالایی بودند. نمی دانم چرا همان موقع عبداللهی به او تذکر نداده که با چنین وضع نامناسبی روی نیمکت ننشیند.

ستار همدانی جدیدترین استقلالی ای است که از رفتار مهدی قائدی انتقاد کرده است.

 

برای بازی برگشت مقابل پرسپولیس کاملا آماده هستیم و تنها برای پیروزی به میدان خواهیم رفتآنچه که ما را در این بازی می‌ترساند این است که ما در روز خود نباشیم. بازی برگشت سخت است و ما هیچ ترسی از آنها نداریم اما در فوتبال محالی وجود ندارد.

 نظر جالب محمد جحفلی بازیکن الهلال درباره دیدار امشب با پرسپولیس

     
آی اسپورت
2017-10-17 09:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر