فهرست
واکنش کیایی به ماجرای پویول؛ کاش عادل برنمی‌گشت
واکنش کیایی به ماجرای پویول؛ کاش عادل برنمی‌گشت

واکنش کیایی به ماجرای پویول؛ کاش عادل برنمی‌گشت

آی اسپورت – اتفاقی که دیروز در برنامه 2018 رخ داد و کارلس پویول بدون حضور در استودیوی این برنامه از ایران رفت با واکنش‌های زیادی در فضای مجازی مواجه شد. محسن کیایی بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون هم واکنش جالبی در اینستاگرام خود به این ماجرا داشت. او نوشت: «دیروز که همه هیجان بازی مهم و حساس ایران و اسپانیا رو داشتیم دوباره اتفاق بسیار دیده شده‌ای در تلویزیون ایران افتاد: کج‌سلیقگی و کج‌درکی و کج‌فهمی. سالهاست که عادل فردوسی‌پور به تنهایی برای بالا بردن کیفیت برنامه‌سازی ورزشی می‌جنگه و این باعث شده اون مدتها تبدیل به تنها برنامه ورزشی و غیرورزشی بشه که تونسته بیننده خودشو حفظ کنه در این شرایط رکود و بی‌کیفیت بودن تلویزیون. البته حضور رامبد جوان و مهران مدیری کمی شور و نشاط رو به تلویزیون برگردوند ولی وقتی دیروز حضور کارلس پویول که با هزینه اسپانسری بسیار، برای کارشناسی به ایران اومده بود معلق شد و وقتی عادل چند ساعت تو برنامه حضور پیدا نکرد دلم می‎خواست واقعا برنمی‎گشت چون نبودش بسیار پررنگ و تاثیرگذار بود ولی باز اومد. مغموم و دست از پا درازتر در مقابل گوشه‌ای بسته و رسوخ‌ناپذیر مسئولین تلویزیون. کاش عادل می‌دونست چه تعداد و چه آدم‎هایی پشتش هستن ولی بازم ممنون و دمت گرم که تلاشتو برای شعور مخاطبت می‌کنی و می‌خوای که همیشه در بهترین سطح برای ما برنامه بسازی امیدوارم مردم اینو بفهمن و درک کنن و ارج بنهند. عادل جان حال دیروزتون دیده شد و ممنون.»

۴۰ ۶  
آی اسپورت
2018-06-21 16:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
علی کریمی به همراه درخشان و استاد بزرگوار محمد مایلی
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۲۰
ما در این مورد ورود نمیکنیم، خفه شدیم... در این مورد حرف زدن نفعی برامون نداره. منتظر لغزش کیروش و کی روشی پرستیم تا مثل اختاپوس بیافتیم به جون فوتبال
امید از تفت
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۵۷
خدا را شکر. کم کم داریم به پایان کیروشی پور در تلوزیون نزدیک میشیم.
۷
حرف حساب
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۰۴
پس معلومه فردوسي پور رو نشناخته هنوز! اون منفعت طلب تر از اين حرفهاست!
۶
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۲۰:۰۷
مطمئن باشید آقایون هر چندم واژه آقا رو حروم میکنم علی عسگر و پورمحمد و..... امسال شر همتونو از سر ملت اهورایی ایران کم خواهیم کرد جانانه بجنگید تا این ظالمان خواسته هایتان را پایمال و ثروتتان را تاراج و در جهان بدنامتان نکنند. ننگ بر اهریمن صفتان م ح م د ث ا ل ا ث سر بیگناهی که در مدینه ی ظالمه بالای دار رفت. نمونه ای از وجود اهرمن در راس سران ایران است
۳ ۱
قبرس
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷، ۰۱:۵۴
اومدی اینجا به اسم پرسپولیس شر و ور بگی؟
اینجا سایت ورزشیه نه سیاسی!
در ضمن، کسی که قتل کرده باید به سزاش برسه. سزاش رو هم قانون تعیین می کنه.
حرف مفت هم لطفا نزن که طرف بیگناه بوده!!! خودش سه بار اعتراف کرده!
اعترافاتش میگید تحت شکنحه بوده؟!؟ اون فیلمی که داره توی بیمارستان درست یک ساعت بعد از اون داستان ها اعتراف می کنه چی؟ یعنی توی همون یک ساعت شکنجه شده بوده و اعتراف ازش گرفته شده بوده؟
ملت رو چی فرض کردید؟؟؟؟
دراویش!!!! حیف اسم درویش! برید یه جستجوی کوتاه توی یوتیوب بکنید در مورد دراویش تا ببینید که چه سوابق روشنی دارند طی سال های گذشته!!!
خسته
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷، ۰۱:۵۱
و البته به نفع جیب مردم شد. انصافا توی این بی پولی کشور برای چی باید این همه هزینه می شد برای یک کارشناس!
اما، حتی اینی که گفتم دلیل موجهی برای این رفتار نبود.
از ابتدا نباید ایشون رو دعوت می کردند. اما وقتی که دعوت کردند و اومد نباید اینکار رو می کردند. خیلی زشت بود و نوعی بی حرمتی به میهمان.
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر