فهرست
توئیت عجولانه ناظمی؛ دیگر چه می خواهید؟
توئیت عجولانه ناظمی؛ دیگر چه می خواهید؟

توئیت عجولانه ناظمی؛ دیگر چه می خواهید؟

آی اسپورت - مازیار ناظمی مدیر روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان دوباره توئیت کرد! آن هم در شرایطی که هنوز توئیت خاطره انگیز او درباره «طلوع می کنیم» از یادها نرفته است! علاقه ناظمی به نوشتن و احیانا گاهی اوقات جوری نوشتن که انگار مدیران ما شق القمر کرده اند و اتفاق محیرالعقولی را رقم زده اند جالب است. او با اشاره به عملکرد فوق العاده دستگاه ورزش کشور در مذاکره نمایندگان فوتبال ایران با سران AFC نوشت: «‏هم میزبانی های ایران عزیز را در لیگ قهرمانان حفظ کردیم هم آسیا و طرفداران فوتبال ما خیالشان راحت شد هم تیم ملی فوتبال را نجات دادیم و هم با یک توافق (دیپلماسی) هوشمندانه و دقیق حرفمان را به کرسی نشاندیم و هم تضمین کتبی گرفتیم!

دیگه چه می‌خواهید؟

‏#شکوه_ایرانی

‏#توافق_بزرگ»

حالا اما ای اف سی در بیانیه ای اعلام کرده که مساله میزبانی ایرانی ها در دور برگشت لیگ قهرمانان آسیا قطعی نیست و باید بررسی شود! اینجاست که باید یک بار دیگر به آقای ناظمی توصیه کنیم که این قدر عجول نباشد و به خبرهایی که از دوستان و نزدیکان وزیر ورزش می شنود اعتماد نکند.

۱۹ ۳  
آی اسپورت
2020-01-23 17:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
کریم
پنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸، ۱۸:۳۳
تصادفی نیست که کشوری با اینهمه منابع و تاریخ و تمدن در فلاکت رکورد زده. همه عمرشون یه حرف درست از دهنشون درنیومده! دست هرچی شارلاتان شیاد دزد بی شرف بی همه چیز و... از پشت بستن!
۱
لنگی
پنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸، ۲۱:۲۴
یه گوینده درپیت بیاد بشه مسول همین میشه دیگه. #یابو
۲
محسن
پنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸، ۲۱:۳۰
باز هم مدیران بی تجربه ما گول خوردن
انصراف تیمها قبل از شروع مسابقات جرایم و تبعات کمتری داره تا اینکه بعد شروع بازیها انجام بشه .
اونا با این کارشون تیمهای ما رو تو عمل انجام شده میذارن و بعد از تموم شدن بازیهای رفت تو زمین تیمهای حریف خیلی راحت میان میگن میزبانیتون تایید نشده و باید تو زمین بیطرف بازی کنین
اون وقته که دیگه تیمهای ما نه راه پس دارن و نه راه پیش
این توافق بزرگ هم دقیقاً مثل انتقام سخته
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر