فهرست
سفر پرسپولیس به عمان؛ با کمال بدون حسینی
سفر پرسپولیس به عمان؛ با کمال بدون حسینی

سفر پرسپولیس به عمان؛ با کمال بدون حسینی

آی اسپورت - کاروان پرسپولیس امروز با پرواز ساعت 18:15 دقیقه راهی عمان خواهد شد تا سه‌شنبه شب در مرحله رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل تیم الاهلی عربستان بازی کند. برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس برای این بازی سید جلال حسینی کاپیتانش را در اختیار نخواهد داشت چرا که این بازیکن 2 اخطاره و از حضور در این بازی محروم است. حسینی همراه سایر بازیکنان پرسپولیس به عمان نخواهد رفت و در تهران باقی می‌ماند تا به مداوای مصدومیتی که دارد بپردازد. اما کمال کامیابی‌نیا که نامش از لیست بازی با سیاه جامگان خارج شده بود امروز همراه سایر بازیکنان به عمان سفر خواهد کرد.

  ۵  
آی اسپورت
2017-08-19 10:56:00
نظر دهید

۵ نظر
برگذاری داربی آلمان در این مقطع خیانت به پرسپولیس است.
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۱۱:۱۳
اتاق فکر استقلالی ها..پرسپولیس به هوش باش.. این یک دسیسه شوم هست ..1-خسته کردن پرسپولیس از بازی برگشت با الاهلی و جلوگیری از صعود احتمالی تیم به 4 تای برتر آسیا چیزی که 20 میلیون استقلالی کابوسشو میبینن و هرکاری میکنن این اتفاق نیافته.. 2- بردن احتمالی این داربی و برگردوندن ورق بحران از آبی به اردوی قرمز... پرسپولیس بر حذر باش..پشت این داربی بوی توطئه میاد.. چون حریف چیزی برای ازدست دادن ندارد... اما تو میتوانی وارد گرداب حواشی و از دست دادن نیمه نهایی آسیا بشی...
۶ ۴
amir hosein
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۱۱:۴۱
تا حدودی موافقم ولی برگزاری دربی به کسر امتیاز و حذف از لیگ قهرمانان2018میارزه حتی در صورت باخت و حاشیه کوتاه مدت
۲
راشفورد
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۰۶
شما که هنوز ۱ ثانیه توپ‌ فینال آسیا رو هم‌ ندیدید راجب استقلال تاج کبیر آسیا صحبت‌ نکنید!!!! بسی خنده دار بود
علیرضا
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۰۶
یادتون باشه نصیرزاده چی گفت:"تعجب میکنم پرسپولیس پول داره و خرج نمیکنه ولی استقلال نداره و چک میکشه" پرسپولیس پول داره و خوبم داره ولی قرار نیست جار بزنه. چرا باید یه دربی برگزار کنی که پول به رقیبت برسه.
۱
666666
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۳۹
جناب راشفورد شما توپ فینال آسیا رو دیدین؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر