فهرست
دو بازیکن بدون گل و پاس گل؛ پسران ناکام برانکو
دو بازیکن بدون گل و پاس گل؛ پسران ناکام برانکو

دو بازیکن بدون گل و پاس گل؛ پسران ناکام برانکو

آی‌اسپورت- بازیکنانی که در طول یک فصل و اندی با حضور در اکثر بازی‌ها نه گل‌زده‌اند، نه پاس گل‌داده‌اند و نه پنالتی گرفته‌اند. شاید این سوال مطرح شود که مگر همچین بازیکنی هم وجود دارد؟ در پرسپولیس دو مورد از آنها را می‌شود پیدا کرد. دو بازیکن محبوب برانکو که به واسطه این محبوبیت در اکثر بازی‌ها برای پرسپولیس به میدان رفته‌اند اما مقابل تمام عملکردهای آنها عدد صفر درج شده است. محسن ربیع‌خواه و صادق محرمی.

صادق محرمی۳۸ بازی برای پرسپولیس انجام داده. ۲۷۴۱ دقیقه حضور در میدان با صفرگل و صفر پاس گل. آماری که برای یک مدافع راست کمی عجیب است. صادق محرمی در تمام بازی‌هایی که برای پرسپولیس به میدان رفته با وجود بازی خوب دفاعی، نتوانسته در فاز هجومی هیچ کمکی به پرسپولیس کند.

ربیع‌خواه ۴۴ بازی برای پرسپولیس انجام داده است. ۳۳۸۴ دقیقه حضور در میدان با صفر گل و صفر پاس گل و گرفتن پنالتی. ربیع‌خواه در این بازی‌ها حضور در پست‌های مختلفی را تجربه کرده است و برانکو به واسطه اعتقادی که به این بازیکن دارد در هر پستی از او استفاده کرده است اما او در هیچ یک از این پست‌ها نتوانسته اتفاقی را رقم بزند. جالب است که او به عنوان بازیکنی که بیشتر در پست هافبک دفاعی بازی کرده تنها یک کارت زرد دریافت کرده. آماری که نشان می‌دهد او در درگیری‌های میانه میدان هم حضور چندانی نداشته و برخلاف صادق محرمی در فاز دفاعی هم موفقیت چندانی ندارد.

در بین بازیکنانی که در دو فصل اخیر، بیشتر از ۲۷۰ دقیقه برای پرسپولیس بازی کرده‌اند، محرمی و ربیع‌خواه تنها مهره‌هایی هستند که روی هیچکدام از گل‌های تیم‌شان نتوانسته‌اند موثر باشند. دو بازیکنی که بدون تاثیرگذاری روی گل‌ها هم هنوز، در لیست محبوب‌ترین‌های برانکو قرار دارند.

90tv

۹۰ ۲  
آی اسپورت
2017-10-19 01:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
بابک پرسپولیسی
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۰۳
آقا لطفا ربیع خواه را آنالیز نکنید
مولای برخی هواداران پرسپولیس یعنی برانکو وقتی میگه این بازیکن خوبه پس خوبه!!!
ما هوادار هم ذوب در ولایت برانکو یا فلان بازیکن یا فلان مدیر باید باشیم
اگر انتقاد هم بکنیم پس پرسپولیسی نیستیم!!!و تظاهر به پرسپولیسی بودن میکنیم!
این تیم پرسپولیس با کوچینگ صحیح برانکو کاملا قدرت عبور از الاهلال را داشت
برانکو از مربیان ایرانی خیلی بهتره و همین تیم عالی هم از اوست اما در سطح بین المللی برای آرزو های ما هواداران کافی نیست
هر چند میدونم از او بهتر هم این مدیران دزد بی کفایت عرضه ندارند بیارند
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۵۳
من زمانی یعنی خیلی قبلتر از برانکو به خاطر این کارها انتقاد میکردم اما از جهت خیلی از هوادار نماها فحش میخوردم که دلگیر هم نمیشدم و امیدوار بودم من اشتباه کنم و حق با آنها باشد . راستش من از همان دقیقه ای که فهمیدم ربیع در ترکیب است تلویزیون را خاموش کردم حتی قبلتر از اینکه بفهمم با تاخیر توسط تلویزیون میلی پخش میشود . مطمئن بودم در این بازی هر چقدر هم بازیکنان خوب باشند نمیتوانند موج منفی که برانکو با انتخاب اشتباه دوباره ربیع در ترکیب به تیم وارد کرد فاتحه بازی را خواندم و امیدوار بودم فقط نتیجه ی آبرومندی رخ دهد که خوشبختانه مثل بازی رفت نشد ... خدایی چیز خاصی نگفتم دوباره بهم فحش ندید!!!=== خدا لعنت کنه همین بازی با الاهلی که شب بد بازیکن کره ای باعث شده ربیع خواه کامل تحمیل بشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر