فهرست
افشاگری: پرسپولیس بگوویچ چطور به هم ریخت؟
افشاگری: پرسپولیس بگوویچ چطور به هم ریخت؟

افشاگری: پرسپولیس بگوویچ چطور به هم ریخت؟

آی اسپورت - پرسپولیس بگوویچ تیم خوبی بود و لیگ را خوب شروع کرد. اما از هفته چهارم به بعد همه چیز به هم ریخت. در این باره خیلی حرف‌ها زده شده. امیر حسین اصلانیان مهاجم پرسپولیس در آن روزها در این باره توضیحات جالبی داده است:

-دوران بگوویچ که خیلی عجیب بود. ما رفتیم اردوی بدنسازی ترکیه، روز آخر نقل و انتقالات تلفن زدند که ما با چند بازیکن بستیم، کریم باقری، علی دایی، عیسی ترائوره، جواد کاظمیان، اینها سه تایشان فوروارد بودند. بعد آمدیم تهران مرحوم اولادی را هم از امیدهای قائمشهر آوردند که البته بازی نمی‌کرد. خود رضا جباری چون در پست وسط زیاد بودند فوروارد هم بازی می‌کرد. علی سلمانی بود، سهراب انتظاری و من هم بودیم. شما حساب کن یک تیم 9 تا فوروارد بگیرد خب معلوم است که پس از بازی سوم درگیری به وجود می‌آید. برای این که یک سری فوروارد خوب که مدعی بازی بودند را روی سکو می‌فرستادند. این جوری بود که تیم به هم ریخت.

-معمولا می‌گویند تیمی که می‌خواهی ببندی، باید هجده، نوزده بازیکن بگیری، بدانی 11 بازیکنت فیکس هستند، بقیه رزروها را طوری انتخاب کنی که با عشق روی نیمکت بنشینند. این تیم موفق می‌شود. چون نیمکتش انرژی مثبت می‌دهد بازیکن هم اگر ده دقیقه توی زمین می‌رود تمام تلاش خودش را می‌کند که بهترین اثر را بگذارد. ولی اگر تو یک بازیکن مدعی را روی نیمکت بگذاری و بخواهی ده دقیقه او را به زمین بفرستی، آن ده دقیقه را هم راه می‌رود. این را در یک کلاس مربیگری در کانادا به ما یاد دادند.

۴    
آی اسپورت
2017-02-15 12:03:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر