فهرست
ابراهیمی: لحظه‌شماری برای بازگشت
ابراهیمی: لحظه‌شماری برای بازگشت

ابراهیمی: لحظه‌شماری برای بازگشت

آی‌اسپورت- اميد ابراهيمي روز گذشته به تمرين استقلال رفت. او كه هفته دوم تيرماه از ناحيه پرده شكمي تحت عمل جراحي قرار گرفته بود پس از كمتر از دو ماه از بند مصدوميت رهايي يافت و توانست تمرينات خود را كنار ديگر بازيكنان تيم از سر بگيرد. مصاحبه کوتاه او با خبر ورزشی در اولین روز تمرین را می‌خوانید:

* از اينكه به تمرين بازگشتي چه حسي داشتي؟

حس خوبي داشتم. الان سال‌هاست كه دائم با بچه‌ها در تمرينات و مسابقات شركت مي‌كنم و در اين مدت خيلي دلم براي تمرين تنگ شده بود.

* فكر مي‌كني چه زماني بتواني برگردي؟

دقيقاً مشخص نيست ولي وقفه ليگ براي اردوي تيم ملي اين فرصت را به من مي‌دهد كه بهتر بتوانم آماده شوم و بازي‌هاي كمتري را هم از دست بدهم. از اين نظر خوشحالم و براي برگشتن به مسابقات ثانيه‌ها را مي‌شمارم.

* اوضاع تيمت را چطور ارزيابي مي‌كني؟

شكر خدا توانستيم در هفته سوم يك برد ارزشمند به دست بياوريم. هر چند كه در بازي با استقلال خوزستان هم مستحق برد بوديم و در آبادان هم نبايد شكست مي‌خورديم. با اين حال برد مقابل تراكتور هم از نظر امتيازي براي‌مان خوب بود هم از لحاظ بار رواني.

* بيشتر توضيح مي‌دهي؟

خب چند سالي مي‌شد ما اين تيم را در تهران شكست نداده بوديم و با اين پيروزي نوعي خودباوري بيشتر هم كنار خروج از فشار عدم نتيجه‌‌گيري در اين فصل به بچه‌ها تزريق شد.

* پيش‌بيني‌ات از هفته‌هاي بعد چيست؟

شك ندارم هفته به هفته بهتر مي‌شويم. روند حركتي تيم ما فصل قبل هم به همين ترتيب بود كه البته كمي ديرتر استارت خورد.

* بازي با سايپا را چطور پيش‌بيني مي‌كني؟

در تمرين كه بودم متوجه شدم همه مي‌خواهند اين حريف را شكست بدهند و از اين نظر مطمئن هستم كه تيم به چيزي جز برد فكر نمي‌كند. گرچه حريف سرسختي داريم.

۳    
آی اسپورت
2017-08-16 01:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر